Penzión Kastelán
cena od

22 €

Akcie:

Ubytovanie Bojnice
Prievidza (okres) , Región / Kraj Horná Nitra , Slovensko

Penzión Kastelán sa nachádza v tichom, príjemnom a atraktívnom prostredí, pod honosným Bojnickým zámkom. Najväčšou historickou pamiatkou mesta Bojníc je Bojnický zámok z 11.storočia, prvá zoologická záhrada na Slovensku, kúpele z dlhoročnou tradíciou. Hľadali ste ubytovanie Bojnice ? Ponúkame ho za veľmi výhodných podmienok práve my.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Športová 25, 97201 Bojnice
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
Bojnice sú malým mestečkom s množstvom útulných kaviarničiek a krásnou prírodou. Bojnice ležia v oblasti Hornej Nitry. Oblasť Ponitria je vynikajúca na letnú aj zimnú turistiku. Za teplého počasia je možnosť grilovania v altánku, organizovanie záhradnej párty. Parkovisko pre hostí je v uzavretom areáli penziónu. V penzióne Kastelán ponúkame ubytovanie pre každého. Nachádza sa blízko zámku, ktorý je vzdialený 10min chôdze, ZOO je vzdialené 10min, kúpalisko Čajka 13min, kúpele sú vzdialené 15min pešej chôdze.
Popis izieb:
Penzión Kastelán ponúka ubytovanie nasledovne : celkovo 12 lôžok v 5-tich izbách. 4 izby -2 posteľové, 1 izba – 4 posteľová. Na želanie zákazníka je k dispozícií detská postieľka.

V izbách sa nachádza vlastné sociálne zariadenie ( kúpeľňa, WC, sprcha ) minibar, WI-FI pripojenie samozrejmosť. LED TV nová technólogia Smart- možnosť pozerať internet cez TV.

Interiér je vybavený vkusným dreveným nábytkom a doplnkami, ktoré tvoria príjemné prostredie pre oddych v našom penzióne.
Exteriér:
Informačná služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Zber húb, Jazda na koni, Masáže, Reštaurácia, Záhrada, Grill
Kapacita:
6(+0)
Stravovanie:

Našim hosťom ponúkame možnosť raňajok ,obedov a večerí v Bojnickej reštaurácii Pod klenbami na námestí vzdialenej iba 3 minúty, približne 250 metrov od nášho penziónu.

Zemepisná šírka:
48.7772538
Zemepisná dĺžka:
18.5863581
Zviera:

Mapa lokalityPenzión Kastelán Penzión Kastelán Penzión Kastelán sa nachádza v tichom, príjemnom a atraktívnom prostredí, pod honosným Bojnickým zámkom. Najväčšou historickou pamiatkou mesta Bojníc je Bojnický zámok z 11.storočia, prvá zoologická záhrada na Slovensku, kúpele z dlhoročnou tradíciou. Hľadali ste ubytovanie Bojnice ? Ponúkame ho za veľmi výhodných podmienok práve my.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt