Penzión Javorina
cena od

- €

Akcie:

Ubytovanie Donovaly
Banská Bystrica (okres) , Región / Kraj Pohronie , Slovensko

Penzión Javorina je situovaný v malebnom prostredí v časti Pod Magurou, v blízkosti sedačkovej lanovky. Svojou kapacitou je vhodný najmä pre ucelené kolektívy – lyžiarske výcviky, školy v prírode, školské výlety, schôdze a školenia organizácií a pod.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Pod Magurou 767, 97639 Donovaly
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Vyhľadávané lyžiarske a turistické centrum DONOVALY sa nachádza na rozhraní Nízkych Tatier a Veľkej Fatry, v nadmorskej výške 900 –1402 m.
Výborné klimatické podmienky a moderné vybavenie tohto strediska sú lákadlom pre návštevníkov
v zime i v lete. Na priaznivcov lyžiarskych športov tu čaká 14 vlekov, 2 sedačkové lanovky, 17 zjazdoviek s dĺžkou 11 km a bežecké trate s dĺžkou cez 130 km.
V letnej sezóne je možné venovať sa turistike, cykloturistike, či paraglaidingu. V okolí Donovál je viacero turistických zaujímavostí, ako napr.: Bešeňovské termálne kúpalisko, Vlkolínsky skanzen, Korytnické kúpele a pod.

Popis izieb:
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Hotelový transport, Úschovňa bicyklov, Bazén - vonkajší, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Biliard, Požičovňa športového náradia, Šípky, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Zber húb, Wellness/ kúpele, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Grill
Kapacita:
12(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
48.879402702762
Zemepisná dĺžka:
19.242734925139
Zviera:

Mapa lokalityPenzión Javorina Penzión Javorina Penzión Javorina je situovaný v malebnom prostredí v časti Pod Magurou, v blízkosti sedačkovej lanovky. Svojou kapacitou je vhodný najmä pre ucelené kolektívy – lyžiarske výcviky, školy v prírode, školské výlety, schôdze a školenia organizácií a pod.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt