Penzion JAS
cena od

30 €

Akcie:

Ubytovanie Zuberec
Tvrdošín (okres) , Región / Kraj Orava , Slovensko

Dožičte si pohodovú dovolenku pod prekrásnou panorámou Roháčov, ktorú vám príbliži Penzión Jas Zuberec s príjemnou rodinnou atmosférou. 

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Záhradná 269, 02732 Zuberec
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Penzión Jas Zuberec už ako jeho meno naznačuje sídli v oravskej obci Zuberec, ktorá je vyhľadávaným cieľom priaznivcov vysokohorskej turistiky aj pestrej škály zimných a letných športov. Lyžovať sa dá v strediskách Janovky, Milotín a Roháče – Spálená, kým na túry lákajú Roháče v Západných Tatrách, Juráňova dolina aj tajomná Brestovská jaskyňa. Významnou dominantou obce je autentické múzeum v prírode zvané Múzeum oravskej dediny. Sídli pri zurčiacom potoku v Brestovej, kde sa nachádza tiež nielen pre deti lákavá lanová dráha Tarzanka. V okolí sa dá venovať aj cykloturistike alebo relaxu v aquaparku Oravice a majitelia penziónu vám ochotne zabezpečia služby horského vodcu, posedenie pri ľudovej hudbe či dopravný spoj.

Popis izieb:

Čakajú vás v ňom dvoj a trojlôžkové izby, z ktorých všetky sú vybavené televízorom so satelitným príjmom a kúpeľňou. Taktiež sa máte možnosť ubytovať v dvojici apartmánov pozostávajúcich z dvoch dvojlôžkových izieb. Aj v tomto prípade je samozrejmosťou televízor a sociálne zariadenie. V neposlednom rade nájdete v objekte aj priestranný byt pripomínajúci apartmán, priam stvorený pre rodiny s deťmi alebo väčšie skupinky. Súčasťou tohto apartmánu je dvojica dvojlôžkových izieb, trojlôžková izba, dve toalety, sprcha a spoločenská miestnosť s televízorom prepojená s kuchynskou časťou, kde nechýba chladnička a rýchlovarná kanvica.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Obchodné centrum, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Lyžiarsky vlek, Biliard, Šípky, Úschovňa lyží, Detské ihrisko, Zber húb, Reštaurácia, Grill
Kapacita:
14(+2)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.259457
Zemepisná dĺžka:
19.6184845
Zviera:

Mapa lokalityPenzion JAS Penzion JAS Dožičte si pohodovú dovolenku pod prekrásnou panorámou Roháčov, ktorú vám príbliži Penzión Jas Zuberec s príjemnou rodinnou atmosférou. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt