Penzión Fortuna
cena od

39 €

Akcie:

Ubytovanie Poprad
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Penzión Fortuna*** ponúka kvalitné ubytovacie služby, v dvoch dvojpodlažných apartmánoch, osem dvojlôžkových izbách, a jednej jednoposteľovej izby s celkovou kapacitou 28 lôžok vrátane prístelkov. Novinkou penziónu je rozšírenie ubytovacích kapacít, ktoré poskytuje v štýlovo zariadených izbách v samostatnom historickom objekte FORTUNA II.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Sobotské námestie 1768/43, 05801 Poprad
Recepcia:

24/7

Dostupnosť:
-
Okolie:

V Spišskom regióne, ktorého neoddeliteľnou súčasťou je mesto Poprad, nájdete okrem jedinečných prírodných krás, veľké množstvo historických a kultúrnych pamiatok, ako aj množstvo kultúrnych a folklórnych podujatí.

Poprad
V centre Popradskej kotliny, na samom úpätí Vysokých Tatier, vyrástlo z malebnej podtatranskej oblasti centrum turizmu a cestovného ruchu. Významná poloha mesta z hľadiska cestnej, železničnej a leteckej dopravy ho predurčila stať sa prvou zastávkou návštevníkov kraja.

Spišská Sobota
Historicky najstaršou a najvýznamnejšou časťou mesta Poprad je Spišská Sobota, ktorá si uchovala historický ráz do dnešných dní. Spišsko-sobotské námestie krášlia v súčasnosti domy vybudované v renesančnom období.

Aktivity
Výhodná lokalita Penziónu Fortuna*** predurčuje poskytnúť svojim návštevníkom množstvo kultúrnych ako aj športových aktivít. V meste Poprad a blízkom okolí sa nachádzajú rôzne strediská, kde si možete vychutnať letné ako aj zimné športové aktivity či podujatia.

Popis izieb:

Každá izba je priestranná s rozlohou od 20 do 50m2, vybavená TV, satelitom, telefónom, minibarom, a sociálnym zariadením s kúpelňou. V celom objekte je možnosť bezplatného pripojenia do siete internet (vysokorýchlostné pripojenie s neobmedzeným množstvom prijatých dát) cez WiFi.
Začiatok nového dňa si môžete vychutnať v Café Restaurant, kde pri bohato prestretom stole na Vás počakajú raňajky. Iste oceníte ponúkané jedlá, ale hlavne denne čerstvé sladké domáce pečivo a záviny.
Raňajky sa podávajú od 6:30 do 10:00 hod.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Úschovňa bicyklov, Zmenáreň, Internetový kútik, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Lyžiarsky vlek, Telocvičňa/ športová hala, Tenisová hala, Golf, Golfový trenažér, Úschovňa lyží, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Kino, Divadlo, Solárium, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Vináreň, Kaviareň, Záhrada, Lobby bar, Cukráreň, Internetová kaviareň, Snack bar, Grill
Kapacita:
7(+4)
Stravovanie:

Stravovacie služby  Penzión Fortuna*** poskytuje v nasledovných strediskách, kde sú pre Vás pripravené tie najvyberanejšie regionálne ako aj medzinárodné gastronomické špeciality.
Ponúkame Vám taktiež možnosť usporiadania rôznych rodinných a firemných podujatí, priestor pre firemné školenia, bankety, recepcie, svadby, kde Vám radi pomôžeme pri zostavení slávnostného menu. Pre náročnejších vieme pripraviť špeciálne menu pozostávajúce z viacerých chodov. Strediská sú otvorené denne od 11:00 do 22:00 hodiny.

Penzión Fortuna I.

Restaurant "Forum Sabbathae" :: 24 miest Café & Restaurant :: 20 miest
Vináreň "Bacchus" :: 20 miest Letná Terasa & Záhrada (v prevádzke Máj - September) :: 40 miest
Denný Bar :: 6 miest

Penzión Fortuna II.
Café & Strudel :: 14 miest Letná Terasa & Záhrada - v prevádzke Máj-September :: 16 miest

Zemepisná šírka:
49.0661536
Zemepisná dĺžka:
20.3173625
Zviera:

Mapa lokalityPenzión Fortuna Penzión Fortuna Penzión Fortuna*** ponúka kvalitné ubytovacie služby, v dvoch dvojpodlažných apartmánoch, osem dvojlôžkových izbách, a jednej jednoposteľovej izby s celkovou kapacitou 28 lôžok vrátane prístelkov. Novinkou penziónu je rozšírenie ubytovacích kapacít, ktoré poskytuje v štýlovo zariadených izbách v samostatnom historickom objekte FORTUNA II.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt