Penzion Eva
cena od

11 €

Akcie:

Ubytovanie Hrabušice
Spišská Nová Ves (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Penzion Eva se nachází v obci Hrabušice v okrese Spišská Nová Ves ve Slovenském ráji a hostům nabízí ubytování v samostatných pokojích a apartmánech. V objektu je k dispozici společenská místnost, televizor a přopojení k internetu. V penzionu se také nachází dvě plně vybavené kuchyně. Ve dvoře je venkovní posezení s krbem s možností grilování.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Hlavná 176, 05315 Hrabušice
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

1. poschodie - 5x 2 - lôžkový apartmán so sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) - 1x 3 - lôžkový apartmán, TV, chladnička, sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC)  - 1x 4 - lôžková izba - plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom (sporák, mikrovlnka a chladnička) 

2. poschodie - 5x 2 - lôžková izba - na chodbe je 2x sprchovací kút a 2x WC - plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom a TV (sporák, mikrovlnka a chladnička)

Exteriér:
Parkovisko, Záhrada, Internet
Kapacita:
11(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
48.9743521
Zemepisná dĺžka:
20.4082514
Zviera:
-

Mapa lokalityPenzion Eva Penzion Eva Penzion Eva se nachází v obci Hrabušice v okrese Spišská Nová Ves ve Slovenském ráji a hostům nabízí ubytování v samostatných pokojích a apartmánech. V objektu je k dispozici společenská místnost, televizor a přopojení k internetu. V penzionu se také nachází dvě plně vybavené kuchyně. Ve dvoře je venkovní posezení s krbem s možností grilování.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt