Penzion Dubravy***
cena od

- €

Akcie:

Ubytovanie Dolný Hričov
Žilina (okres) , Región / Kraj Severné Považie , Slovensko

Penzión Dubravy sa nachádza v prekrásnom prostredí severnej časti Strážovských vrchov 10km juhozápadne od mesta Žilina. Je to novovybudovaný areál oddychovej zóny, ktorý bol otvorený v máji v roku 2008. Poskytuje všetko, čo dnešný moderný človek potrebuje.V tichom a príjemnom prostredí obklopený horami a lúkami návštevnik nachádza pohodu a oddych.Prístup k penziónu umožnuje hlavná trasa dialnice Bratislava - Žilina.Odbočka pred Žilinou do obce Dolný Hríčov a Ovčiarsko Vás zavedie priamo k penzíónu. 

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Na Plzák 450/1, 01341 Dolný Hričov
Recepcia:

Recepcia, ve kterej zamestnanci poskytujú služby po celý deň a noc.

Dostupnosť:
-
Okolie:

V okolí nášho penziónu sa nachádza množstvo rôznych kulturno - historických pamiatok, prekrasna nedotknutá príroda, a pohostinstvo domácich obyvateľov radí tento región medzi najzaujímavejšie a najideálnejšie miesta na strávenie dovolenky, oddychu, aktívnu turistiku či relax. V blízkosti nášho penziónu Vám odporúčame: Národny park Suľovské skaly, Budatinský zámok, Hrad Hričovské Podhradie, Skanzen ľudovej architektúry ČIČMANY, Slovenský Betlehem v Rajeckej Lesnej, Lyžiarské strediská Vrátna a Martinské hole, Kúpeľné mestečko Rajecké Teplice

Popis izieb:

Komfortné ubytovanie poskytuje 8 jedno a dvojposteľných izieb vybavených LCD televízorom, TV-SAT a samostatnou kúpelňou so sprchovým kútom a WC 2 Apartmány sú vybavené minibarom s chladničkou a kúpelňou s vaňou.Z izieb je výhľad na okolitú prírodu a pokojné pasúce sa kone.V cene ubytovania su započitané raňajky, ktoré sú formou švédskych stolov.

Exteriér:
Pranie prádla, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Sekretárske služby, Bazén - vnútorný, Stolný tenis, Šípky, Úschovňa lyží, Sauna, Rybolov, Jazda na koni, Reštaurácia, Bar, Záhrada, Grill
Kapacita:
4(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.239101634034
Zemepisná dĺžka:
18.652653112195
Zviera:

Mapa lokalityPenzion Dubravy*** Penzion Dubravy*** Penzión Dubravy sa nachádza v prekrásnom prostredí severnej časti Strážovských vrchov 10km juhozápadne od mesta Žilina. Je to novovybudovaný areál oddychovej zóny, ktorý bol otvorený v máji v roku 2008. Poskytuje všetko, čo dnešný moderný človek potrebuje.V tichom a príjemnom prostredí obklopený horami a lúkami návštevnik nachádza pohodu a oddych.Prístup k penziónu umožnuje hlavná trasa dialnice Bratislava - Žilina.Odbočka pred Žilinou do obce Dolný Hríčov a Ovčiarsko Vás zavedie priamo k penzíónu. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt