Penzión Beryl
cena od

55 €

Akcie: V cene ubytovania sú raňajky, parkovanie v podemných garážach a pripojenie na internet.

Ubytovanie Košice
Košice (okres) , Región / Kraj Košický región , Slovensko

Penzión Beryl sa nachádza priamo v srdci mesta Košice, pár metrov od divadla Thália a Hlavnej ulice. Pre hostí ponúka komfortné ubytovanie v 2 apartmánoch a v 8 dvojposteľových izbách. Chutné jedlá rôznorodých chutí, výborná káva, dezerty z vlastnej kuchyne. To všetko ponúka kaviareň penziónu. Podzemná garáž monitorovaná kamerovým systémom s priamym vstupom Vám uľahčí pohodlný príchod aj odchod z penziónu.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Mojmírova 2/A, 04001 Košice
Recepcia:
Non-stop
Dostupnosť:
Autobusová a železničná stanica 1km, letisko 7km, zastávka MHD 150m
Okolie:
-
Popis izieb:
Izby sú komfortne zariadené jednotným masívnym nábytkom, s vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Interiér dýcha teplými farbami zapadajúceho slnka, maximálnu eleganciu podtrhujú obrazy témou drahých kameňov. Zariadenie každej izby tvorí: • LCD televízor so satelitným príjmom • rádio • telefón s priamou voľbou • minibar • vysokokvalitné ortopedické matrace • klimatizácia na apartmánoch • pripojenie na internet •
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Zdravotné stredisko, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Klimatizácia, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Rezervácia leteniek, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Sekretárske služby, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Tenisová hala, Divadlo, Reštaurácia, Kaviareň, Grill
Kapacita:
4(+0)
Stravovanie:
Kaviareň penziónu je pre Vás ideálnym miestom na chvíľku oddychu po náročných pracovných stretnutiach. Kaviareň farebnosťou aj štýlovým nábytkom zapadá do jednotného dizajnu penziónu. Priestor je klimatizovaný a s internetovým pripojením WI-FI. Raňajky sú formou menu podľa výberu z aktuálnej ponuky. Servírujú sa v čase od 7.00 hod – 10.00 hod. Samozrejme môžete si kedykoľvek vybrať z ponuky jedálneho lístka. Výber a škála jedál je pestrá. V ponuke sú jedlá rôznorodých chutí z európskej kuchyne, miestnou špecialitou sú originálne dezerty.
Zemepisná šírka:
48.718248259114
Zemepisná dĺžka:
21.257472038269
Zviera:
-

Mapa lokalityPenzión Beryl Penzión Beryl Penzión Beryl sa nachádza priamo v srdci mesta Košice, pár metrov od divadla Thália a Hlavnej ulice. Pre hostí ponúka komfortné ubytovanie v 2 apartmánoch a v 8 dvojposteľových izbách. Chutné jedlá rôznorodých chutí, výborná káva, dezerty z vlastnej kuchyne. To všetko ponúka kaviareň penziónu. Podzemná garáž monitorovaná kamerovým systémom s priamym vstupom Vám uľahčí pohodlný príchod aj odchod z penziónu.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt