Penzión Aqualand
cena od

40 €

Akcie:

Penzión ponúka pre svojích hostí exluzívnu 20 % zľavu do termálnych bazénov Aquacity, ktoré je hneď vedľa penziónu. Hostia môžu využiť aj 20 % zťavu do ThermalPark Vrbov (iba 15 km od Popradu).

Ubytovanie Poprad
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Penzión Aqualand stojí hneď vedľa AquaCity, v ktorom majú naši klienti 20% zľavu na všetky vstupy. Naša výnimočná poloha blízko centra mesta umožňuje jednoduchý prístup z hlavných cestných ťahov, železničnej a autobusovej stanice. Kvalitné služby a individuálny prístup nás radia medzi obľúbené penzióny, kde sa klienti radi vracajú. Ponúkame parkovanie na mieste, vysoko-rýchlostný internet, reštauráciu, saunu a grilovanie v našej záhrade. Veľmi radi a ochotne pomôžeme s plánovaním výletov do okolitých národných parkov a návštevy kultúrnych a historických pamiatok v najatraktívnejšom regióne Slovenska.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Štefánikova 893, 05801 Poprad
Recepcia:

Recepcia je k dispozícii od 08:00-22:00 hod.

Dostupnosť:

Do Popradu sa dá pohodlne dostať vlakom rovnako ako aj autobusom. Vlaková a autobusová stanica sa nachádza blízko centra mesta a iba 10 minút od nášho penziónu. Možnosť ďalšej prepravy je taktiež lietadlom ( Poprad-Tatry medzinárodné letisko ).

Okolie:

Penzión sa nachádza v obchodnej časti mesta Poprad, hneď v susedstve Aquacity (iba 100 metrov), najlepšieho
ekologického strediska na svete. Penzión je bránou do Vysokých Tatier a zároveň je z neho iba na
skok do rôznych kultúrnych a spoločenských zariadení mesta. Počas zimy je možné užiť si zimné športy a turistiku vo Vysokých Tatrách. Tatry neponúkajú iba lyžovanie alebo snowbording. Pre nelyžiarov je k dispozícii pozemná lanovka zo Starého Smokovca. Môžete sa tiež rozhodnúť pre jazdu kabínkovou lanovkou v Tatranskej Lomnici a občerstviť sa na horskej chate priamo pod štítmi. V lete, od júna do septembra je k dispozíciizahrajte v blízkosti tenis či golf. Na svoje si prídu aj milovníci turistiky, prechádzok a cyklotúr v neďalekých horách a národných parkoch. Kultúra a história sa tu vyvíjala po stáročia a región preto prirodzene oplýva množstvom prekrásnych kostolov a historických budov, opevnených miest a malebných dedín s maľbami na priečeliach domov. V neďalekej Levoči navštívte najkrajšiu budovu Slovenska a najvyšší drevený oltár v Európe. V Kežmarku sa nechajte očariť maľbami na strope dreveného kostolíka. Vysokou návštevnosťou sa pýši aj Spišský hrad v Spišskom Podhradí. Veľmi obľúbenou je aj návšteva miestneho aquaparku Aquacity Poprad.

Popis izieb:

Penzión Aqualand má osem pohodlne zariadených izieb v žiarivých farbách art décor. V každej izbe nachádza jedno umelecké dielo lokálneho maliara. Izby sú zariadené dreveným nábytkom od miestnych stolárov. Hostia si môžu vybrať medzi ubytovaním v útulných jedno, dvoj, troj a štvorlôžkových izbách, veľkých suitách alebo apartmánoch. K dispozícii je útulny apartmán s vlastnou kuchynkou a tiež komfortný dvojpodlažný apartmán De Lux s dvomi spálňami, vlastnou kuchynkou, obývacou izbou, krbom, terasou a súkromným parkoviskom. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, tv set a bezplatné zdarma wifi pripojenie na internet.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Taxi, Úschovňa bicyklov, Zmenáreň, Internetový kútik, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Fitness, Bowling, Požičovňa bicyklov, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Wellness/ kúpele, Para, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Kaviareň, Lobby bar, Internetová kaviareň
Kapacita:
27(+4)
Stravovanie:

Penzión ponúka raňajky formou švédskych stolov. Možnosť ďalšieho stravovania je v blízkej reštaurácii, situovanej iba 200 m od nás. Hostia môžu využiť stravovacie zariadenia  v centre mesta, iba 5 minút pešej chôdze od penziónu.

Zemepisná šírka:
49.0604207
Zemepisná dĺžka:
20.3122105
Zviera:

Mapa lokalityPenzión Aqualand Penzión Aqualand Penzión Aqualand stojí hneď vedľa AquaCity, v ktorom majú naši klienti 20% zľavu na všetky vstupy. Naša výnimočná poloha blízko centra mesta umožňuje jednoduchý prístup z hlavných cestných ťahov, železničnej a autobusovej stanice. Kvalitné služby a individuálny prístup nás radia medzi obľúbené penzióny, kde sa klienti radi vracajú. Ponúkame parkovanie na mieste, vysoko-rýchlostný internet, reštauráciu, saunu a grilovanie v našej záhrade. Veľmi radi a ochotne pomôžeme s plánovaním výletov do okolitých národných parkov a návštevy kultúrnych a historických pamiatok v najatraktívnejšom regióne Slovenska.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt