Penzion Ajda
cena od

- €

Akcie:

Ubytovanie Liptovská Ondrašová
(okres) , Región / Kraj , Slovensko

Penzión Ajda sa nachádza v prímestskej časti mesta Liptovský Mikuláš v Liptovskej Ondrašovej. Je postavený vo veľmi tichom prostredí pri potoku Jalovčianka s výhľadom na malý lesík. Hrádzu tohto potoka je možné v zime využiť na bežecké lyžovanie a v lete na prechádzky. Penzión má však aj veľmi atraktívnu polohu. Od centra mesta Liptovský Mikuláš je vzdialený 2 km. 

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Požiarnícka 5, 03105 Liptovská Ondrašová
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Priehrada Liptovská Mara sa nachádza vo vzdialenosti 3 km a Aquapark TATRALANDIA je vo vzdialenosti asi 1 km. Najväčšie lyžiarske stredisko JASNÁ je od nášho penziónu vzdialené iba 14 km a do Demänovských jaskýň to je 10 km. Veľmi blízko penziónu je obchod s potravinami a atypická vináreň s príjemným posedením.   

Popis izieb:

V objektu A sú izby vybavené vlastným sociálnym zariadením. Každá izba má TV so satelitným príjmom a prípojku na internet. Pripojenie na internet je bezplatné. 

V objektu B má sociálne zariadenie so sprchovacím kútom je samozrejmosťou v každej izbe. Izby sú luxusne zariadené a vybavené televízorom so satelitným prijímačom, chladničkou a Wifi. Dve izby majú balkón. V objekte sa nachádzajú dve kuchynky. Na poschodí je menšia kuchynka s kuchynskou linkou, s mikrovlnnou rúrou , varnou kanvicou a dvoma menšími stolíkmi so stoličkami.

Exteriér:
Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Stolný tenis, Požičovňa bicyklov, Šípky, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Wellness/ kúpele, Masáže, Reštaurácia, Záhrada, Grill
Kapacita:
10(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.098283257754
Zemepisná dĺžka:
19.590994119644
Zviera:
-

Mapa lokalityPenzion Ajda Penzion Ajda Penzión Ajda sa nachádza v prímestskej časti mesta Liptovský Mikuláš v Liptovskej Ondrašovej. Je postavený vo veľmi tichom prostredí pri potoku Jalovčianka s výhľadom na malý lesík. Hrádzu tohto potoka je možné v zime využiť na bežecké lyžovanie a v lete na prechádzky. Penzión má však aj veľmi atraktívnu polohu. Od centra mesta Liptovský Mikuláš je vzdialený 2 km. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt