Pension Danninger
cena od

60 €

Akcie:

Ubytovanie Piešťany
Piešťany (okres) , Región / Kraj Dolné Považie , Slovensko

Pension Danninger sa nachádza v peknej prírode a príjemnom prostredí, vzdialený 10 min. pešo od centra Kúpeľného ostrova v Piešťanoch. Kvalitné ubytovanie je v 2, 3 alebo 4 lôžkových izbách. Každá izba je vybavená kúpeľňou, toaletou, TV-SAT a Wi-Fi zónou. V penzióne sú aj kompletne zariadené a vybavené kuchyne. Parkovanie je v uzavretom objekte penziónu. Ubytovanie je bezbariérové a je vhodné pre pacientov využívajúcich rehabilitačnú liečbu v Adeli Medical Center.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Bananská 70, 92101 Piešťany
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Kúpeľný ostrov v Piešťanoch, známy svojimi liečebnými účinkami sa nachádza iba 10 min. pešo od nášho penziónu. Hostia môžu využiť ambulantnú kúpeľnú liečbu s kompletným lekárskym vyšetrením. K dispozícii je tiež termálne kúpalisko. Nájdete tu aj golfový tenisový areál.

Popis izieb:

Náš penzión Vám ponúka 14 lôžok. Kvalitné ubytovanie je v 2, 3 alebo 4 lôžkových útulne zariadených izbách. Každá izba je vybavená kúpeľňou, WC a TV-SAT.

Exteriér:
Informačná služba, Obchodné centrum, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Úschovňa bicyklov, Sekretárske služby, Bowling, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Požičovňa bicyklov, Golf, Úschovňa lyží, Divadlo, Zber húb, Rybolov, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Masáže, Reštaurácia, Záhrada, Grill
Kapacita:
11(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
48.5885988
Zemepisná dĺžka:
17.8566296
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Pension Danninger Pension Danninger Pension Danninger sa nachádza v peknej prírode a príjemnom prostredí, vzdialený 10 min. pešo od centra Kúpeľného ostrova v Piešťanoch. Kvalitné ubytovanie je v 2, 3 alebo 4 lôžkových izbách. Každá izba je vybavená kúpeľňou, toaletou, TV-SAT a Wi-Fi zónou. V penzióne sú aj kompletne zariadené a vybavené kuchyne. Parkovanie je v uzavretom objekte penziónu. Ubytovanie je bezbariérové a je vhodné pre pacientov využívajúcich rehabilitačnú liečbu v Adeli Medical Center.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt