Parkhotel Centrum
cena od

40 €

Akcie:

Ubytovanie Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Milí hostia, s radosťou Vám oznamujeme, že novootvorený hotel " Parkhotel Centrum *** " je od druhej polovice januára 2007 v prevádzke. Je to moderný trojhviezdičkový hotel ponúkajúci svojim hosťom jedno z najkvalitnejších a cenovo najvýhodnejších ubytovaní v Spišskej Novej Vsi. Srdečne Vás pozývame do nášho hotela, veríme, že sa u nás budete cítiť ako doma. Tešíme sa na Vašu návštevu.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Zimná 34, 05201 Spišská Nová Ves
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Hotel poskytuje komfortné ubytovanie presahujúce štandard trojhviezdičkového hotela. Súčasťou izieb je WC, kúpeľňa, elektrický sušič vlasov, TV so satelitným príjmom, minibar, telefón s priamou voľbou, pripojenie na internet. Apartmány de Lux majú vlastnú kuchyňu s kompletným vybavením a trezor na úschovu cenností. Priestranná obývacia izba a hala apartmánov je dispozične a interiérovo riešená tak, že je tu možnosť využitia ju na pracovné, či obchodné rokovania. V prízemí hotela sa nachádza bezbariérový apartmán riešený v súlade s požiadavkami na stavby užívané osobami s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Cateringové služby, Taxi, Sekretárske služby, Kaderníctvo, Fitness, Solárium, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Záhrada, Pivnica, Grill
Kapacita:
7(+0)
Stravovanie:

Reštaurácia ponúka denne pripravované jedlá slovenskej kuchyne i bohatý sortiment medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia Legenda pub Lobby bar Fitness bar Kaviareň Pasáž

Zemepisná šírka:
48.9448063
Zemepisná dĺžka:
20.5639884
Zviera:

Mapa lokalityParkhotel Centrum Parkhotel Centrum Milí hostia, s radosťou Vám oznamujeme, že novootvorený hotel " Parkhotel Centrum *** " je od druhej polovice januára 2007 v prevádzke. Je to moderný trojhviezdičkový hotel ponúkajúci svojim hosťom jedno z najkvalitnejších a cenovo najvýhodnejších ubytovaní v Spišskej Novej Vsi. Srdečne Vás pozývame do nášho hotela, veríme, že sa u nás budete cítiť ako doma. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt