Motel Šofér
cena od

15 €

Akcie:

Ubytovanie Olichov
(okres) , Región / Kraj , Slovensko

Motel Šofér sa nachádza v tichej lokalite v obci Volkovce. Do mesta Zlaté Moravce sa dostanete počas 8 km. Motel Sofer ponúka ubytovanie, reštaurácii, 24-hodinová recepcii, gril a terasa. Wi-Fi je zadarmo a je k dispozícii vo všetkých oblastiach. Parkovanie je bezplatné priamo v areáli hotela.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Motel
Adresa:
Olichov 637, 95187 Olichov
Recepcia:

Recepcia 24 hodín denne.

Dostupnosť:
-
Okolie:

Motel Šofér sa nachádza v príjemnom prostredí pri lese, 0,5 km od osady Olichov a 8 km od Zlatých Moraviec. 200 m od rýchlostnej komunikácie (Bratislava - Banská Bystrica). Autobusová zastávka 10 m, vlak (zastávka Volkovce) 2 km. Možnosť turistiky (Pohronský Inovec, po zelenej turistickej značke Veľký Inovec 3,5 hod.), Vhodné aktivity v okolí sú turistika, cyklistika či hubárčenie.

Popis izieb:

Motel ponúka ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových izbách. Maximálna obsadenosť motela je 8 osôb. Všetky izby majú vlastný sprchovací kút a WC. Niektoré izby majú vlastnú TV so satelitným príjmom.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Požičovňa bicyklov, Zber húb, Rybolov, Jazda na koni, Reštaurácia, Bar, Záhrada, Grill
Kapacita:
6(+0)
Stravovanie:

V moteli je vlastná reštaurácia. na ubytovanie je možné zakúpiť raňajky, večera, polpenzia či plnú penziu.

Zemepisná šírka:
48.354688758514
Zemepisná dĺžka:
18.483388954181
Zviera:
-

Mapa lokalityMotel Šofér Motel Šofér Motel Šofér sa nachádza v tichej lokalite v obci Volkovce. Do mesta Zlaté Moravce sa dostanete počas 8 km. Motel Sofer ponúka ubytovanie, reštaurácii, 24-hodinová recepcii, gril a terasa. Wi-Fi je zadarmo a je k dispozícii vo všetkých oblastiach. Parkovanie je bezplatné priamo v areáli hotela.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt