Luxury Garni Hotel BRIXhotel Brix
hotel Brix

cena od

69 €

Akcie:

Ubytovanie Bratislava
Bratislava (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

Hotel BRIX**** patrí medzi najluxusnejšie hotely v Bratislave. Nachádza sa na Kramároch, v tesnej blízkosti centra mesta. Je vyhľadávaný biznis klientelou, ale aj náročnými zákazníkmi, ktorí ocenia zmysel pre detail. Všetky izby majú samostatne regulovateľnú klimatizáciu a kúrenie.

X

Galéria obrázkov

  • dvojlôžková izba
  • hotel Brix
  • recepcia


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Stromová 32, 83101 Bratislava
Recepcia:
nonstop
Dostupnosť:
Nachádzame sa v mestskej časti Bratislava-Kramáre. Hotel je dobre prístupný autom a MHD-trolejbusmi (č.204,206,209,212), autobusom (č.32).
Okolie:
-
Popis izieb:
Hotel ponúka prvotredne ubytovanie v 14 dvôjlôžkových izbách a 4 typoch apartmánov, s celkovou kapacitou 44 lôžok. Dvojlôžkové izby sú vybavené LCD televízorom, DVD prehrávačom, telefónom, prípojkou na internet, trezorom a minbarom, Kúpeľňa je samozrejmosťou. Apartmán pre 2 osoby: 1 spálňa, 1 obývačka, 1 kúpelňa s rohovou vaňou. Vybavenie: LCD televízor, DVD prehrávač, trezor, telefón, minibar, prípojka na internet. Rodinný apartmán (4 osoby): 2 spálne, 1 kúpelňa s rohovou vaňou. Vybavenie : LCD televízor, DVD prehrávač, telefón,trezor, minibar, prípojka na internet. Apartmán De Luxe (4 osoby): 2 spálne, 1 obývačka, 1 kúpelňa s rohovou vaňou. Vybavenie: LCD televízor, DVD prehrávač, telefón, trezor, minibar, prípojka na internet. Apartmán Prezident (4 osby): 2 spálne, predsieň,1 obývačka s gaučovým a stolovým sedením, 1 kúpeľňa s rohovou vaňou, 1 menšia kúpeľňa bez vane, LCD televízor,telefón, DVD prehrávač, trezor, minibar. Všetky izby majú samostatne regulovateľnú klimatizáciu a kúrenie.
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Výťah, Zdravotné stredisko, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Požičovňa DVD, Klimatizácia, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Rezervácia leteniek, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Sekretárske služby, Zmenáreň, Internetový kútik, Požičovňa športového náradia, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Divadlo, Wellness/ kúpele, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Internetová kaviareň
Kapacita:
17(+0)
Stravovanie:
Hotel disponuje medzinárodnou kuchyňou, špeciality ktorej môžete ochutnať v hotelovej reštaurácii s kapacitou 50 miest. K príjemnému posedeniu slúži hotelová kaviareň/salónik/s kapacitou 30 miest. Internetový prístup je aj v priestoroch reštaurácie a kaviarne/salónika/, ktoré majú tiež technické vybavenie na rokovania. V lete sú pre hostí k dispozícii 2 hotelové terasy, ktoré sa nachádzajú pri kaviarni a reštaurácii.
Zemepisná šírka:
48.1667877
Zemepisná dĺžka:
17.0935684
Zviera:

Mapa lokalityLuxury Garni Hotel BRIX Luxury Garni Hotel BRIX Hotel BRIX**** patrí medzi najluxusnejšie hotely v Bratislave. Nachádza sa na Kramároch, v tesnej blízkosti centra mesta. Je vyhľadávaný biznis klientelou, ale aj náročnými zákazníkmi, ktorí ocenia zmysel pre detail. Všetky izby majú samostatne regulovateľnú klimatizáciu a kúrenie.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt