Liptovia resort
cena od

25 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovská Porúbka
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Zabudnite na chvíľu na všetky problémy, starosti a príďte si oddýchnuť a vychutnať si čerstvý vzduch hôr do lona čírej nádhery panensky čistej prírody Nízkych Tatier! Rekreačné stredisko Liptovia Resort sa nachádza na konci dedinky Liptovská Porúbka a je zároveň vstupnou bránou do prírody Nízkotatranského národného parku. Liptovia resort ponúka príjemné prežitie dovolenky v lone prírody a je vhodná pre kolektívy a rodiny s deťmi ktorých túžbou je stráviť dovolenku v tichom a pokojnom prostredí v luxusných horských domčekov. 

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Rekreačné zariadenie
Adresa:
Liptovská Porúbka 479, 03301 Liptovská Porúbka
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Vďaka prírodným pomerom sa Liptov stal miestom celoročnej rekreácie. V lete je Liptov vyhľadávaný pre široké možnosti pešej turistiky, cykloturistiky, či vodných športov. V zime pre zjazdové, bežecké, skialpinistické lyžovanie a snowbording.

Západné Tatry a Nízke Tatry sú najvýraznejšími prírodnými dominantami Liptova. Okolitá krajina poskytuje zo všetkých strán zväčša úplný panoramatický výhľad na najkrajšie pohoria Slovenska. Pýchou Liptova sú podzemné priestory jaskýň a priepasti známe ako Liptovský kras. Región je bohatý aj na minerálne pramene. Turisticky atraktívne sú travertínové kopy s krátermi, travertínové jazerá a kaskády, ktoré sa vytvorili
na viacerých miestach (Bešeňová, Lúčky, Stankovany).

Popis izieb:

Domčeky sú dvojpodlažné, nadštandardne vybavené, pozostávajúce z obývacej časti a kuchyne na spodnom podlaží a spálni na hornom podlaží.

V každom sa nachádzajú dve samostatné kúpeľne s WC, obývačka, ktorej súčasťou je dominantný krb, TV, DVD a plne vybavená kuchyňa. 

Súčasťou domčekov je aj terasa s otvoreným krbom, parkovacie miesta a samostatná miestnosť na uskladnenie lyží, bicyklov a iných športových potrieb. Domčeky sú troch veľkostných typov s celkovou kapacitou 52 lôžok.

V cene sú zahrnuté energie, uteráky, osušky,  kompletne vybavená kuchyňa a konečné upratovanie.

Exteriér:
Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Úschovňa bicyklov, Úschovňa lyží, Záhrada, Grill
Kapacita:
22(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.0309341
Zemepisná dĺžka:
19.7357996
Zviera:

Mapa lokalityLiptovia resort Liptovia resort Zabudnite na chvíľu na všetky problémy, starosti a príďte si oddýchnuť a vychutnať si čerstvý vzduch hôr do lona čírej nádhery panensky čistej prírody Nízkych Tatier! Rekreačné stredisko Liptovia Resort sa nachádza na konci dedinky Liptovská Porúbka a je zároveň vstupnou bránou do prírody Nízkotatranského národného parku. Liptovia resort ponúka príjemné prežitie dovolenky v lone prírody a je vhodná pre kolektívy a rodiny s deťmi ktorých túžbou je stráviť dovolenku v tichom a pokojnom prostredí v luxusných horských domčekov. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt