Hotel Zochova Chata
cena od

149 €

Akcie:

Ubytovanie Modra
Pezinok (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

Len 34 kilometrov od Bratislavy nájdete oázu pokoja a relaxu, ubytovanie v dokonale komfortných izbách, ale i priestor pre športové a spoločenské aktivity.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Piesok 4015/B7, 90001 Modra
Recepcia:

0-24

Dostupnosť:

Pre návštevníkov je k dispozícií parkovanie v areáli hotela (30 miest), v podzemnej garáži hotela (35 miest) a na verejnom parkovisku pred hotelom (150 miest s možnosťou parkovania autobusov).

GPS: 48° 22' 54" N, 17° 16' 38" E

Okolie:

Predovšetkým vďaka svojej jedinečnej polohe môže Hotel Zochova chata**** ponúknuť svojím hosťom množstvo možností ako zaujímavo stráviť deň. 

Priamo v hotelovom areáli sa nachádza: kroketové ihrisko, viacúčelová priestranná trávnatá plocha, futbal, nohejbal, badminton, priestor na opekanie aj so sedením, stolný tenis, šípky, požičovňa palíc pre nordic walking.

Medzi hotelové služby patrí aj požičovňa bicyklov.

V kraji keramiky a výborného vína sa okrem turistických a cyklistických trás nachádza množstvo pamiatok a obľúbených turistických centier, za zmienku stoja najmä: Hrad Červený kameň, Zámok Smolenice, Jaskyňa Driny, Plavecký hrad, Hrad Ostrý kameň, Malokarpatská vinná cesta, Múzeum Ľudovíta Štúra v Modre, Modranská keramika, Rozhľadňa Homola a mnohé ďalšie.

Popis izieb:

Dvojlôžkové izby | Počet: 52 ( z toho 5 v zrubovej časti )
Funkčne a elegantne zariadené dvojlôžkové izby poskytujú dokonalý komfort pre ubytovaných hostí. Časť izieb je situovaných v zrubovej časti hotela, ktorá verne kopíruje pôvodnú Zochovu chatu, legendárny horský hotel z prvej polovice minulého storočia.

Dvojlôžkové bezbariérové izby | Počet: 1
Pre imobilných hostí je pripravená špeciálne upravená bezbariérová izba spĺňajúca najnáročnejšie kritéria vyplývajúce zo svetových štandardov.

Trojlôžkové izby | Počet: 2
K dispozícii sú aj 2 trojlôžkové izby s pevnými lôžkami.

Apartmány | Počet: 7 ( z toho 5 v zrubovej časti )
Pre náročnejších hostí je k dispozícií ubytovanie v moderných a priestranných dvojlôžkových apartmánoch. Väčšina apartmánov je situovaná v zrubovej časti hotela. Tradičná drevená architektúra prináša netradičný zážitok – je to zároveň nanajvýš komfortné aj útulné.

Deluxe apartmány | Počet: 2
Aj najnáročnejších hostí uspokojíme ubytovaním v luxusných apartmánoch s dvoma dvojlôžkovými spálňami, spoločenskou miestnosťou a dvoma kúpeľňami. Jedinečnú atmosféru dodáva apartmánu aj krb.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Výťah, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Bezbariérový prístup, Klimatizácia, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Internetový kútik, Bazén - vnútorný, Fitness, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Telocvičňa/ športová hala, Požičovňa bicyklov, Biliard, Požičovňa športového náradia, Šípky, Sauna, Zber húb, Lov, Rybolov, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Lobby bar, Snack bar, Grill
Kapacita:
11(+2)
Stravovanie:

Reštaurácia Zochova chata sa nachádza v zrubovej časti hotela. Vstúpte a nechajte sa očariť vôňami a chuťami minulosti. V štýlovo zariadenej miestnosti s kapacitou 150 miest prevládajú prírodné materiály – drevo a meď. Interiér reštaurácie dopĺňa bar a vinotéka, ktorá vám ponúka vynikajúce regionálne vína. V zimných mesiacoch prispieva k útulnej atmosfére aj pukotanie ohňa v krbe. Kto hľadá súkromie pre rodinnú oslavu alebo pracovné stretnutie, nájde ho v samostatných salónikoch.

Zemepisná šírka:
48.381643863321
Zemepisná dĺžka:
17.277928246063
Zviera:
-

Mapa lokalityHotel Zochova Chata Hotel Zochova Chata Len 34 kilometrov od Bratislavy nájdete oázu pokoja a relaxu, ubytovanie v dokonale komfortných izbách, ale i priestor pre športové a spoločenské aktivity.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt