Hotel Zlatá hvězda
cena od

- €

Akcie:

Ubytovanie Vimperk
Prachatice (okres) , Región / Kraj Šumava a Český les , Česká republika

Hotel ZLATA HVEZDA sa nachádza v Centre mesta vimperk, vedľa mestského parku a 400 metrov od Staromestské námestie. Ponúka bezplatné Wi-Fi a parkovanie zadarmo. Všetky izby a apartmány v Táto starostlivo zrekonštruovaná historická budova má vlastnú kúpeľňu a satelitnú TV. Reštaurácia ponúka chutnú českú a medzinárodnú kuchyňu a vynikajúce miestne vína. Pre súkromné a firemné akcie sú k dispozícii rôzne izby. Zámok Vimperk nájdete 500 zlatou hviezdou a z hotela na národný park Šumava majú 10 km.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
1. máje 103, 38501 Vimperk
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Hotel Zlatá hvězda se nachází přímo pod vimperkým zámkem a nad městským parkem. Lyžařské centra jsou vzdálena:

Zadov 15 km
Horní Vltavice 16 km
Mauth 25 km

běžecký okruh je přímo ve městě Vimperk, a to pouhých 500 m od hotelu. Cyklistické a turistická trasy taktéž prochází Vimperkem.

Okolie:

Hotel Zlatá hvězda se nachází v centru města Vimperk, 500 m od zámku a 100 m od městského parku.

Popis izieb:
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Výťah, Zdravotné stredisko, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Úschovňa bicyklov, Sekretárske služby, Zmenáreň, Kaderníctvo, Internetový kútik, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Lyžiarsky vlek, Telocvičňa/ športová hala, Požičovňa bicyklov, Biliard, Aerobik, Požičovňa športového náradia, Šípky, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Divadlo, Zber húb, Jazda na koni, Solárium, Kasíno, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Vináreň, Kaviareň, Záhrada, Lobby bar, Cukráreň, Pivnica, Internetová kaviareň, Snack bar, Grill
Kapacita:
10(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.0545446
Zemepisná dĺžka:
13.7779987
Zviera:

Mapa lokalityHotel Zlatá hvězda Hotel Zlatá hvězda Hotel ZLATA HVEZDA sa nachádza v Centre mesta vimperk, vedľa mestského parku a 400 metrov od Staromestské námestie. Ponúka bezplatné Wi-Fi a parkovanie zadarmo. Všetky izby a apartmány v Táto starostlivo zrekonštruovaná historická budova má vlastnú kúpeľňu a satelitnú TV. Reštaurácia ponúka chutnú českú a medzinárodnú kuchyňu a vynikajúce miestne vína. Pre súkromné a firemné akcie sú k dispozícii rôzne izby. Zámok Vimperk nájdete 500 zlatou hviezdou a z hotela na národný park Šumava majú 10 km.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt