Hotel Villa Bianca
cena od

35 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Arthotel Villa Bianca sa nachádza v tichej zóne centra mesta Liptovský Mikuláš. Jedenásť nadštandardne vybavených izieb je pomenovaných a dekorovaných dielami významných slovenských výtvarníkov, životom spojených s Liptovom. V celom interiéri hotela je bezplatný vysokorýchlostný Wifi internet. Na oddych a relaxáciu slúži wellness. Súčasťou areálu hotela je uzavreté monitorované parkovisko a záhradný altánok s krbom.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Bernolákova 3, 03101 Liptovský Mikuláš
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Exteriér:
Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Squash/ricochet, Lyžiarsky vlek, Golf, Horolezectvo, Sauna, Kino, Zber húb, Rybolov, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Pivnica, Grill
Kapacita:
5(+2)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.087072827375
Zemepisná dĺžka:
19.612057699336
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Hotel Villa Bianca Hotel Villa Bianca Arthotel Villa Bianca sa nachádza v tichej zóne centra mesta Liptovský Mikuláš. Jedenásť nadštandardne vybavených izieb je pomenovaných a dekorovaných dielami významných slovenských výtvarníkov, životom spojených s Liptovom. V celom interiéri hotela je bezplatný vysokorýchlostný Wifi internet. Na oddych a relaxáciu slúži wellness. Súčasťou areálu hotela je uzavreté monitorované parkovisko a záhradný altánok s krbom.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt