Hotel Villa Bianca
cena od

35 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Arthotel Villa Bianca sa nachádza v tichej zóne centra mesta Liptovský Mikuláš. Jedenásť nadštandardne vybavených izieb je pomenovaných a dekorovaných dielami významných slovenských výtvarníkov, životom spojených s Liptovom. V celom interiéri hotela je bezplatný vysokorýchlostný Wifi internet. Na oddych a relaxáciu slúži wellness. Súčasťou areálu hotela je uzavreté monitorované parkovisko a záhradný altánok s krbom.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Bernolákova 4378/3 , 03101 Liptovský Mikuláš
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Exteriér:
Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Sauna, Whirlpool, Masáže, Grill
Kapacita:
5(+2)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.0868796
Zemepisná dĺžka:
19.6123742
Zviera:
-

Mapa lokalityHotel Villa Bianca Hotel Villa Bianca Arthotel Villa Bianca sa nachádza v tichej zóne centra mesta Liptovský Mikuláš. Jedenásť nadštandardne vybavených izieb je pomenovaných a dekorovaných dielami významných slovenských výtvarníkov, životom spojených s Liptovom. V celom interiéri hotela je bezplatný vysokorýchlostný Wifi internet. Na oddych a relaxáciu slúži wellness. Súčasťou areálu hotela je uzavreté monitorované parkovisko a záhradný altánok s krbom.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt