Hotel Turist
cena od

30 €

Akcie:

Ubytovanie Bratislava
Bratislava (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

Hotel Turist Bratislava Vám ponúka pohodlné a cenovo výhodné ubytovanie v širšom centre mesta Bratislavy.

X

Galéria obrázkov

  • Exteriér
  • Recepcia
  • Exteriér
  • Recepcia


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Ondavská 5, 82108 Bratislava
Recepcia:

Recepcia je hosťom k dispozícii non-stop.

Dostupnosť:

Hotel Turist, nachádzajúci sa v tichom prostredí mestskej časti Ružinov, má výhodnú polohu v širšom centre mesta Bratislavy. Je vzdialený len 1,5 km od historického centra, 1,2 km od železničnej a autobusovej stanice a 5 km od letiska. Má vynikajúce napojenie na mestskú hromadnú dopravu (3-5 min) a hlavné cestné ťahy do Viedne, Budapešti, Prahy a Krakova. Nachádza sa len 8 a 12 km od hraničných prechodov do Rakúska a Maďarska.

 

GPS súradnice:
N +48° 9'35.33''
E +17° 8'29.30''

Okolie:

V najbližšom okolí Hotela Turist sa nachádzajú kultúrne a kongresové centrá Istropolis a Polus City Center, futbalové štadióny Slovan a Inter, športová hala Pasienky, zimný štadión, plaváreň, fitness centrum, nočný klub, oddychový park s jazerom a dalšie športové objekty.

Popis izieb:

Hotel Turist Vám ponúka pohodlné a cenovo výhodné ubytovanie v 99 dvoj- a trojlôžkových izbách, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, TV so satelitnými programami, balkónom, niektoré aj telefónom a chladničkou. Celková kapacita je 230 lôžok. Hotel ponúka možnosť ubytovať sa so psom alebo mačkou.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Fitness, Bowling, Kino, Divadlo, Reštaurácia, Bar, Záhrada, Grill
Kapacita:
5(+1)
Stravovanie:

V hoteli sa nachádza reštaurácia s barom, ktorá má kapacitu 88 hostí. Reštaurácia je otvorená na raňajky od 07:00 – 10:00. Pre väcšie skupiny po dohode poskytujeme aj obedy a večere.

Zemepisná šírka:
48.1597366
Zemepisná dĺžka:
17.1399849
Zviera:
-

Mapa lokalityHotel Turist Hotel Turist Hotel Turist Bratislava Vám ponúka pohodlné a cenovo výhodné ubytovanie v širšom centre mesta Bratislavy.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt