Hotel Svätojánsky Kaštieľ
cena od

52 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovský Ján
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Novozrekonštruovaný Hotel Svätojánsky kaštieľ z pôvodne renesančného objektu zo 17. storočia sa nachádza v malej historickej obci Liptovský Ján, ktorá dostala do vienka mimoriadne krásnu prírodu s najkrajšou dolinou v Nízkych Tatrách. Z pôvodného objektu sa do súčasnosti zachovala presklená loggia na hlavnej fasáde, ktorú tvoria 4 mohutné stĺpy s iónskymi hlavicami a zároveň aj časť pôvodnej urbanistickej štruktúry.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Starojánka 24, 03203 Liptovský Ján
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Blízke okolie poskytuje nespočetné množstvo zimných i letných aktivít, ktorými si môžete spríjemniť a spestriť Váš pobyt u nás v hoteli Svätojánsky kaštieľ. Obdobie zimy ponúka bežecké lyžovanie, lyžiarsku turistiku, sánkovanie, jazdu na saniach so záprahom a samozrejme skvelú lyžovačku – Ski centrum Javorovica, lyžiarske stredisko Jasná, stredisko Ružomberok Malinô-Brdo, Ski centrum Opalisko. V období leta si naozaj každý príde na svoje v jednej z najkrajších a najdlhších dolín Nízkych Tatier – prechádzky, turistika, cykloturistika, fotografické hobby, výlety, historické pamiatky, jaskyniarstvo a nemôžeme nespomenúť kúpanie (termálny prameň Kaďa, termálne kúpalisko v Liptovskom Jáne, Aquapark Tatralandia, Thermal park Bešeňová).

Popis izieb:

Izby sú zariadené novým nábytkom a pre spríjemnenie Vašej atmosféry si môžete vybrať ubytovanie z troch farebných odtieňov – červená, zelená a hnedá. Každá izba má k dispozícii SAT – TV, telefón, rádio, DVD, kúpeľňu so sprchou a sociálnym zariadením, WiFi pripojenie na internet. Celková kapacita hotela je 23 izieb a v nich je k dispozícii 54 pevných lôžok a 8 prísteliek.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Recepcia 24 hodín, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Úschovňa bicyklov, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Požičovňa bicyklov, Biliard, Požičovňa športového náradia, Šípky, Úschovňa lyží, Sauna, Kino, Zber húb, Rybolov, Jazda na koni, Kasíno, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Záhrada, Grill
Kapacita:
15(+2)
Stravovanie:

Pre mlsné jazýčky ponuka reštauráciu a Coffee bar so starými LP platňami.

Zemepisná šírka:
49.05211484566
Zemepisná dĺžka:
19.679259213058
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Hotel Svätojánsky Kaštieľ Hotel Svätojánsky Kaštieľ Novozrekonštruovaný Hotel Svätojánsky kaštieľ z pôvodne renesančného objektu zo 17. storočia sa nachádza v malej historickej obci Liptovský Ján, ktorá dostala do vienka mimoriadne krásnu prírodu s najkrajšou dolinou v Nízkych Tatrách. Z pôvodného objektu sa do súčasnosti zachovala presklená loggia na hlavnej fasáde, ktorú tvoria 4 mohutné stĺpy s iónskymi hlavicami a zároveň aj časť pôvodnej urbanistickej štruktúry.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt