Hotel Rott
cena od

228 €

Akcie:

Ubytovanie Praha
Karviná (okres) , Región / Kraj Ostravsko - Slezsko , Česká republika

Náš hotel má centrálnu polohu na historickom Malom námestí hneď vedľa Staromestské námestie. Ponúkame ideálne a pohodlnú polohu v srdci starého mesta a intímnu atmosféru. Všetky hlavné atrakcie sú v dochádzkové vzdialenosti. Náš 4-poschodový hotel sa nachádza v dvoch budovách a ponúkajú luxusné pohodlné izby, kde budete cítiť ako doma. Štýlové, moderné ubytovanie je zariadené komfortne a elegantne. Niektoré izby majú jedinečný výhľad sú otvorené. Jedným z typických fasády sa môže pochváliť krásne fresky inšpirovaný slávny maliar Josef stretol Aleš. Ponúkame celý rad služieb a občianskej vybavenosti, ako aj Kyvadlová doprava z/na letisko, konferenčné miestnosti a internetové pripojenie. V našom hoteli je reštaurácia a bar, kde si môžete vychutnať výhľad na renesančné námestie. Využite naše bohaté raňajky a 24-hodinovú recepciu služby; Naším cieľom je zabezpečiť vám príjemný pobyt.

X

Galéria obrázkov

  • Reception
  • Histirical Elevator
  • Breakfast Room
  • Breakfast room
  • Exterier
  • Exterier
  • Exterier
  • Reception
  • Restaurant Rott
  • Histirical Elevator


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Malé nám. 138/4, 11000 Praha
Recepcia:

Nepřetržitě

Dostupnosť:

Nejbližší stanice metra, autobusu i tramvaje "Staroměstská" se nachází cca 400 m od hotelu.

Okolie:

Hotel Rott leží v samotném historickém centru Prahy, v bezprostřední blízkosti Staroměstského náměstí a přímo na Královské cestě. Je tak ideálním výchozím bodem k poznávání historické Prahy, nákupům i cestami za gastronomií a kavárenským posezením. 

Popis izieb:
Exteriér:
Prednášková sála, Výťah, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Klimatizácia, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Rezervácia leteniek, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Hotelový transport, Taxi, Internetový kútik, Nočný klub, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Divadlo, Kasíno, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Lobby bar, Grill
Kapacita:
5(+1)
Stravovanie:

Restaurace Danielas by Barock 11:00 - 22:00

Zemepisná šírka:
50.086868611111
Zemepisná dĺžka:
14.419233055556
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hotel Rott Hotel Rott Náš hotel má centrálnu polohu na historickom Malom námestí hneď vedľa Staromestské námestie. Ponúkame ideálne a pohodlnú polohu v srdci starého mesta a intímnu atmosféru. Všetky hlavné atrakcie sú v dochádzkové vzdialenosti. Náš 4-poschodový hotel sa nachádza v dvoch budovách a ponúkajú luxusné pohodlné izby, kde budete cítiť ako doma. Štýlové, moderné ubytovanie je zariadené komfortne a elegantne. Niektoré izby majú jedinečný výhľad sú otvorené. Jedným z typických fasády sa môže pochváliť krásne fresky inšpirovaný slávny maliar Josef stretol Aleš. Ponúkame celý rad služieb a občianskej vybavenosti, ako aj Kyvadlová doprava z/na letisko, konferenčné miestnosti a internetové pripojenie. V našom hoteli je reštaurácia a bar, kde si môžete vychutnať výhľad na renesančné námestie. Využite naše bohaté raňajky a 24-hodinovú recepciu služby; Naším cieľom je zabezpečiť vám príjemný pobyt.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt