Hotel Raj
cena od

40 €

Akcie:

Ubytovanie Dedinky
Rožňava (okres) , Región / Kraj Gemer , Slovensko

Horský Hotel Raj ponúka ubytovanie v jednej z najkrajších oblastí Slovenska, v Národnom parku Slovenský raj. Nachádza sa na veľmi tichom  mieste v obci Dedinky -  v časti Dobšinská Maša s výhľadom na priehradu a prírodu Slovenského raja. V tesnej blízkosti sa nachádza lyžiarsky vlek a ďalšie tri lyžiarske strediská sa nachádzajú v okruhu 3km (Mlynky-Dedinky). Slovenský raj je známy svojimi prekrásnymi roklinami a vodopádmi s rebríkmi. Pár minút chôdze od hotela sa nachádzajú krásne výhľady a môžete zažiť aj nezabudnuteľnú rybačku. Ak milujete turistiku a prírodu, lepšie miesto pre svoju dovolenku nenájdete.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Dobšinská Maša 73, 04973 Dedinky
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Všetky izby sú vybavené sociálnym zariadením, chladničkou a farebným TV s možnosťou káblových programov.

Exteriér:
TV miestnosť, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Lyžiarsky vlek, Biliard, Sauna, Diskotéka, Zber húb, Rybolov, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Grill
Kapacita:
8(+5)
Stravovanie:
K dispozícii je aj reštaurácia s kapacitou 52 miest,
ktorá je využívaná hlavne pre podávanie raňajok
a slúži aj ako viac účelova miestnosť
(kongresy, školenia, oslavy, svadby atď).
Reštaurácia je otvorená aj verejnosti.
Zemepisná šírka:
48.858491
Zemepisná dĺžka:
20.3721137
Zviera:

Mapa lokalityHotel Raj Hotel Raj Horský Hotel Raj ponúka ubytovanie v jednej z najkrajších oblastí Slovenska, v Národnom parku Slovenský raj. Nachádza sa na veľmi tichom  mieste v obci Dedinky -  v časti Dobšinská Maša s výhľadom na priehradu a prírodu Slovenského raja. V tesnej blízkosti sa nachádza lyžiarsky vlek a ďalšie tri lyžiarske strediská sa nachádzajú v okruhu 3km (Mlynky-Dedinky). Slovenský raj je známy svojimi prekrásnymi roklinami a vodopádmi s rebríkmi. Pár minút chôdze od hotela sa nachádzajú krásne výhľady a môžete zažiť aj nezabudnuteľnú rybačku. Ak milujete turistiku a prírodu, lepšie miesto pre svoju dovolenku nenájdete.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt