Hotel Pod Sokolím
cena od

23 €

Akcie:

Ubytovanie Terchová
Žilina (okres) , Región / Kraj Severné Považie , Slovensko

Horský hotel Pod Sokolím** sa nachádza vo Vrátnej doline v Malej Fatre na úpätí pohoria Sokolie, ktorý sa pýši najkrajším výhľadom celej Vrátnej doliny. Vrátna dolina sa nachádza 3 km od obce Terchová a poskytuje mnohé športové a kultúrne aktivity. Vrátna dolina Vám umožní naplno si vychutnávať rôzne zimné športy, ako zjazdové lyžovanie, bežecké lyžovanie, snowboarding a celkovú zimnú turistiku. V ponuke je 12 lyžiarskych vlekov a sedačkové lanovky. Lyžiarske trate sú pre začiatočníkov, ale i pre pokročilých. Súčasťou Vrátnej doliny je aj večerné lyžovanie, lyžiarska škola, ski servis a všetky k tomu prislúchajúce služby. Väčšina lyžiarskych tratí je umelo zasnežovaných. V rámci turistiky je možné navštíviť Tiesňavy, Jánošíkové diery, hrebeň Malej Fatry, Malý, či Veľký Rozsutec. Veľmi známa je aj cykloturistika po celej Vrátnej doline.

X

Galéria obrázkov

  • štvorposteľová turistická izba
  • dvojposteľová turistická izba
  • spálňa
  • obývacia miestnosť
  • spálňa
  • obývacia miestnosť
  • poschodie


Detailný popis

Typ zariadenia:
Horský hotel
Adresa:
Vrátna dolina, 01306 Terchová
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

UBYTOVANIE * 10 dvojlôžkových izieb, * 2 jednolôžkové izby, * 5 rodinných izieb, * 6 turistických izieb, * 10 mezonetových štvorlôžkových izieb – Suite, * 2 jednoizbové apartmány Junior, * 2 dvojizbové apartmány Junior. * 1 V.I.P. apartmán pre 6 ľudí

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Lyžiarsky vlek, Biliard, Šípky, Úschovňa lyží, Sauna, Jazda na koni, Solárium, Whirlpool, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Záhrada
Kapacita:
19(+9)
Stravovanie:

STRAVOVANIE Stravovanie je vo vlastnej reštaurácii, ktorá je rodinného typu, t.j. bezprostredný styk hostí s kuchyňou a barom. Jedlá sú prevažne zo slovenskej kuchyne, ale aj z kuchyne svetovej. V prípade požiadavky klienta je možné na pripravované jedlo použiť aj vlastné dochucovacie suroviny, ktoré prešli hygienickou kontrolou. Raňajky sa podávajú formou bufetových stolov. Pri pobytoch je možné dohodnúť polpenziu, alebo plnú penziu. * Raňajky bufetovou formou, * Reštaurácia s krbom a terasou, * Nočný bar, * Grilovanie.

Zemepisná šírka:
49.208850412488
Zemepisná dĺžka:
19.041023254395
Zviera:

Mapa lokalityHotel Pod Sokolím Hotel Pod Sokolím Horský hotel Pod Sokolím** sa nachádza vo Vrátnej doline v Malej Fatre na úpätí pohoria Sokolie, ktorý sa pýši najkrajším výhľadom celej Vrátnej doliny. Vrátna dolina sa nachádza 3 km od obce Terchová a poskytuje mnohé športové a kultúrne aktivity. Vrátna dolina Vám umožní naplno si vychutnávať rôzne zimné športy, ako zjazdové lyžovanie, bežecké lyžovanie, snowboarding a celkovú zimnú turistiku. V ponuke je 12 lyžiarskych vlekov a sedačkové lanovky. Lyžiarske trate sú pre začiatočníkov, ale i pre pokročilých. Súčasťou Vrátnej doliny je aj večerné lyžovanie, lyžiarska škola, ski servis a všetky k tomu prislúchajúce služby. Väčšina lyžiarskych tratí je umelo zasnežovaných. V rámci turistiky je možné navštíviť Tiesňavy, Jánošíkové diery, hrebeň Malej Fatry, Malý, či Veľký Rozsutec. Veľmi známa je aj cykloturistika po celej Vrátnej doline.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt