Hotel Petra Garni
cena od

34 €

Akcie:

Ubytovanie Hrabušice
Spišská Nová Ves (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Hotel Petra** poskytuje ubytovacie a stravovacie služby od roku 1997. Nachádza sa v obci Hrabušice a svojím kľudným prostredím je vhodný pre rodiny s deťmi, ale aj pre náročnejších hostí, ktorí  hľadajú po potulkách Slovenským rajom pohodlie a relax. Počas tohto obdobia si získal klientov hlavne z Poľska, Čiech a Maďarska.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Garni hotel
Adresa:
Obchodná 35A, 05315 Hrabušice
Recepcia:
-
Dostupnosť:

V blízkosti hotela cca 250 m sa nachádza autobusová zastávka, ktorú môžete v lete využiť ak sa chcete dopraviť na Pílu odkiaľ môžete spraviť trasu ako Piecky či Veľký Sokol.

Výhodné i pre hostí, ktorí cestujú vlakom do Spišskej Novej Vsi.

Okolie:

Slovenský raj patrí medzi najnavštevovanejšie oblasti. Je to národný park, ktorý ponúka veľké množstvo prírodných krás. Náhorné planiny, rokliny, tiesňavy, jaskyne, vodopády. Hrabušice sú vstupnou bránou do krás Slovenského raja. Len 15 min. chôdze od hotela sa nachádza prvý zaujímavý turistický chodníček, Prielom Hornádu, odkiaľ sa dá prejsť na Podlesok a nájdete tam aj najkrajšiu turistickú cestičku Suchá Belá.Odporúčame hit Slovenského raja  - Ferratu Veľký Kyseľ

Výhodná poloha hotela Vám umožňuje prezrieť si nielen krásy Slovenského raja a Vysokých Tatier, ale aj krásy Spišského hradu, Levoče či Dobšinskej ľadovej jaskyne

Krásy prírody si môžete pozrieť aj z konského chrbta. V Blízkosti hotela sa nachádzajú tenisové kurty a 18 jamkové golfové ihrisko (Tatranská Lomnica 20km).

Popis izieb:

Hotel ponúka 9 rodinných apartmánov, 2 dvojposteľové apartmány a 3 dvojposteľové izby. Celková kapacita hotela je 47 lôžok a 10 prístelkou.

V ponuke máme tieto typy izieb:

2x Apartman typ A 2x Apartman typ B 7x Štúdio typ C 3x Dvojposteľová izba typ D

Rodinné apartmány sú vhodné pre rodiny s deťmi alebo pre priateľov. Každý jeden apartmán má dve samostatné izby, jednu spoločnú kúpeľňu. Taktiež sú dostupné prístelky.

Vybavenie izieb:

Kúpelňa so sprchovacím kútom alebo vaňou TV alebo rádio Niektoré izby majú balkón

Exteriér:
TV miestnosť, Zdravotné stredisko, Bezpečnostná schránka, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Požičovňa bicyklov, Biliard, Šípky, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Jazda na koni, Vyhliadkové lety, Reštaurácia, Záhrada, Grill
Kapacita:
12(+4)
Stravovanie:

Súčasťou nášho hotela je reštaurácia, v ktorej podávame raňajky vo forme bufetových stolov. V spoločenskej miestnosti si môžete príjemne posedieť, kde je dostupné:

zadarmo WIFI pripojenie na internet, TV - SAT, biliardový stôl, šípky.V okolí hotela sa nachadza pizzeria ako aj reštaurácie...radi Vám poradíme.

Zemepisná šírka:
48.9774603
Zemepisná dĺžka:
20.4157183
Zviera:

Mapa lokalityHotel Petra Garni Hotel Petra Garni Hotel Petra** poskytuje ubytovacie a stravovacie služby od roku 1997. Nachádza sa v obci Hrabušice a svojím kľudným prostredím je vhodný pre rodiny s deťmi, ale aj pre náročnejších hostí, ktorí  hľadajú po potulkách Slovenským rajom pohodlie a relax. Počas tohto obdobia si získal klientov hlavne z Poľska, Čiech a Maďarska.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt