Hotel Menhard
cena od

45 €

Akcie:

Ubytovanie Vrbov
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Novootvorený moderný hotel Menhard situovaný v centre obce Vrbov, v blízkosti termálneho kúpaliska a na dosah od množstva kultúrnych, historických pamiatok a prírodných rezervácií.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Vrbov 196, 05972 Vrbov
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Podtatranský región patrí k turisticky najvýznamnejším oblastiam Slovenska. Je to kraj bohatý na prírodné krásy. Nachádza sa tu chránené územie Tatranský národný park, Národný park Pieniny, Národný park Nízke Tatry a Národný park Slovenský raj. 

Prírodné danosti regiónu sú ideálne pre rekreáciu, turistiku, oddych a liečbu. Môžete tu obdivovať vzácne kultúrno - historické pamiatky. Sú dokladom bohatosti remeselnej zručnosti, ale i vysokej kultúrnej úrovne ľudí žijúcich v regióne. Nachádzajú sa tu dve mestské pamiatkové rezervácie - Kežmarok a Spišská Sobota, štyri národné kultúrne pamiatky - drevený evanjelický artikulárny kostol v Kežmarku, kaštieľ s areálom v Strážkach, lýceum v Kežmarku a komplex kláštorných budov v Červenom Kláštore.

Región je známy tiež množstvom zachovaných pamiatok ľudovej architektúry, napríklad v Osturni a Ždiari, ktoré boli vyhlásenéza rezervácie ľudovej architektúry. Tento región robia výnimočným aj vynikajúce klimatické podmienky. 

Popis izieb:

Izby

Hotel Menhard ponúka 8 komfortných dvojlôžkových izieb, na ktorých je možné umiestniť prístelku. Izby sú komfortne zariadené s telefónom s priamou voľbou, LED televíziou s káblovým príjmom a vysokorýchlostným internetom WiFi. Samozrejmosťou je kúpeľňa s hygienickým doplnkovým vybavením.

Apartmány

Hotel Menhard ponúka 5 luxusných apartmánov, ktoré splnia očakávania aj náročných klientov. Apartmány sú zariadené s klimatizáciou, telefónom s priamou voľbou, LED televíziou s káblovým príjmom a vysokorýchlostným internetom WiFi. Samozrejmosťou je kúpeľňa s hygienickým doplnkovým vybavením.

Ponuku dopĺňa 24-hodinová recepcia, ktorej pracovníci Vám radi splnia všetky Vaše požiadavky.

Exteriér:
Izbová služba, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Bazén - vnútorný, Fitness, Sauna, Detské ihrisko, Wellness/ kúpele, Masáže, Reštaurácia, Bar, Záhrada, Grill
Kapacita:
4(+0)
Stravovanie:

Hotelová reštaurácia a náš tím kuchárov pre Vás pripravil špeciality medzinárodnej modernej kuchyne, doplnenej širokou ponukou vín zo Slovenska. Ponúkame našim zákazníkom aj konferenčné klimatizované priestory v priestore reštaurácie, ktoré sú ideálnym miestom pre Vaše firemné podujatia.

Vychutnajte si jedinečnú modernú medzinárodnú kuchyňu v našej reštaurácii, v príjemnom prostredí. Príďte sa presvedčiť, že aj naša kuchyňa môže byť ľahká, zdravá a pritom gastronomicky pútavá. Nechajte sa rozmaznávať lahôdkami tej najvyššej úrovne v štýlovom prostredí modernej reštaurácie. K chutným jedlám Vám naša profesionálna obsluha odporučí vhodné víno zo slovenských viníc. Reštaurácia hotela Menhard Vás rada privíta v čase raňajok, formálneho obeda alebo pri slávnostnej večeri. Kuchyňa je pod vedením šéfkuchára Petra Hatasa, ktorý svoje dlhoročné skúsenosti zbieral v mnohých zahraničných, predovšetkým nemeckých reštauráciách.

Zemepisná šírka:
49.0883705
Zemepisná dĺžka:
20.4226569
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Hotel Menhard Hotel Menhard Novootvorený moderný hotel Menhard situovaný v centre obce Vrbov, v blízkosti termálneho kúpaliska a na dosah od množstva kultúrnych, historických pamiatok a prírodných rezervácií.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt