Hotel Klar
cena od

51 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Hotel Klar** nájdete v centre Liptovského Mikuláša. Ponúka komfortné ubytovanie v dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Využiť môžete aj hotelovú reštauráciu a bar. Hotel disponuje aj salónikmi vhodnými pre rôzne akcie. Bezproblémové parkovanie je samozrejmosťou.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
1. mája 117, 03101 Liptovský Mikuláš
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

32dvojlôžkových izieb kategórie BUSINESS s manželskou posteľou, 8 dvojlôžkových izieb s oddelenými posteľami a 8 jednolôžkových izieb kategórieECONOMY, 6 apartmánov s manželskými posteľami a rozkladacím gaučom a izba pre imobilnú osobu so sprievodom  s celkovou kapacitou 90 pevných lôžok a 11 prísteliek poskytujú pohodlie a súkromie každému hosťovi.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Výťah, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Fitness, Zber húb, Jazda na koni, Reštaurácia, Záhrada, Grill
Kapacita:
7(+0)
Stravovanie:

Chutná strava s možnosťou výberu prispieva k príjemnej atmosfére pobytu v Hoteli KLAR. Šálku dobrej LAVAZZY kávy či čaju TEEKANE si môžete vychutnať v príjemnom prostredí kaviarne s denným barom. Rovnako si vyberiete z ponuky alkoholických i nealkoholických nápojov.

Hotelovým hosťom je ponúkané stravovanie formou raňajok, polpenzie - raňajky a večere alebo plnej penzie – raňajky, obedy a večere.

Raňajky sú podávané kontinentálne obohatené o bufetovú ponuku teplých nápojov, cereálií, jogurtov a sladkého pečiva. Na večeru menu pozostáva z 2 chodov.

Ponuka A´la carte obsahuje jedlá slovenskej aj medzinárodnej kuchyne, taktiež jedlá pre deti a obľúbené dezerty.

Zemepisná šírka:
49.0792588
Zemepisná dĺžka:
19.6329701
Zviera:
-

Mapa lokalityHotel Klar Hotel Klar Hotel Klar** nájdete v centre Liptovského Mikuláša. Ponúka komfortné ubytovanie v dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Využiť môžete aj hotelovú reštauráciu a bar. Hotel disponuje aj salónikmi vhodnými pre rôzne akcie. Bezproblémové parkovanie je samozrejmosťou.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt