Hotel Čierny Orol
cena od

50 €

Akcie:

Ubytovanie Rožňava
Rožňava (okres) , Región / Kraj Gemer , Slovensko

Hotel Čierny orol** sa nachádza v centre mesta Rožňava na námestí a je zriadený v historickej budove z 15. storočia. Ponúka štandardne i luxusne zariadené izby s internetovým pripojením a s bezbariérovým prístupom. Hotel má k dispozícii reštauráciu, kamenné pivnice, v sezóne aj záhradnú reštauráciu. Príjemné posedenie pri káve, alebo iných nápojoch môžete zažiť v kaviarni pri recepcii. Pre rodinné a firemné príležitosti je možné využiť salónik.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Námestie Baníkov 17, 04801 Rožňava
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Hotel*** Čierny orol ponúka štandardne i luxusne zariadené izby s internetovým pripojením a s bezbarierovým prístupom.

WC, sprcha, vaňa izbový telefón LCD TV (káblová televízia) minibar
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Výťah, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Bezbariérový prístup, Klimatizácia, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Zmenáreň, Kaderníctvo, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Lyžiarsky vlek, Horolezectvo, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Rybolov, Jazda na koni, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Pivnica, Pivnica, Grill
Kapacita:
2(+0)
Stravovanie:

Výborná kuchyňa s majstrami kuchármi, milý personál a zodpovedné vedenie hotela sú garanciou, že z nášho zariadenia odídete spokojní. Pre reštauračné služby Hotela*** Čierny orol sú charakteristické tradičné slovenské a stredoeurópske jedlá pripravované z čerstvých surovín.

Zemepisná šírka:
48.6621334
Zemepisná dĺžka:
20.534138
Zviera:
-

Mapa lokalityHotel Čierny Orol Hotel Čierny Orol Hotel Čierny orol** sa nachádza v centre mesta Rožňava na námestí a je zriadený v historickej budove z 15. storočia. Ponúka štandardne i luxusne zariadené izby s internetovým pripojením a s bezbariérovým prístupom. Hotel má k dispozícii reštauráciu, kamenné pivnice, v sezóne aj záhradnú reštauráciu. Príjemné posedenie pri káve, alebo iných nápojoch môžete zažiť v kaviarni pri recepcii. Pre rodinné a firemné príležitosti je možné využiť salónik.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt