Hotel Bystrinaexteriér
exteriér

cena od

65 €

Akcie:

Ubytovanie Demänovská Dolina
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Príďte si vychutnať čaro hôr a prežite príjemné chvíle oddychu a aktívneho odpočinku v trojhviezdičkovom hoteli Bystrina s novovybudovaným wellness centrom. Svojou ideálnou polohou predurčuje k pestrému vyžitiu počas zimných i letných mesiacov. Hotel Bystrina sa nachádza v prekrásnom prostredí na začiatku národného parku Nízke Tatry, v centre cestovného ruchu a turistiky, v Demänovskej doline.

X

Galéria obrázkov

  • exteriér
  • exteriér
  • exteriér
  • exteriér
  • Vírivka
  • Ochladzovací bazén


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Demänovská Dolina 23, 03101 Demänovská Dolina
Recepcia:

non stop

Dostupnosť:

- osobným autom priamo pred hotel

- autobusom z Liptovského Mikuláša - cesta trvá približne 20 minút; autobusová zastávka je vzdalená 50 metrov od hotela

- vlakom - do Liptovského Mikuláša; z Liptovského Mikuáša autobusom alebo taxíkom

- letecky - najbližšie letisko je v Poprade

Okolie:
-
Popis izieb:

Ponúka ubytovanie v 10 dvojlôžkových izbách, 15 trojlôžkových izbách a 2 balkónových apartmánoch s kompletným vybavením. Dvojlôžkové izby majú balkón.

Izby sú vybavené toaletou so sprchovým kútom, televízorom, telefón, bezplatným bezdrôtovým pripojením na internet.

Apartmány pozostávajú z dvoch poschodí, sú vybavené predsieňou, obývacou izbou, balkónom, samostatnou kúpeľnou so sprchovým kútom a toaletou a dvoma spálňami.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Informačná služba, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Taxi, Úschovňa bicyklov, Tenisový kurt, Fitness, Lyžiarsky vlek, Biliard, Požičovňa športového náradia, Šípky, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Zber húb, Rybolov, Wellness/ kúpele, Para, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Záhrada, Lobby bar, Internetová kaviareň, Grill
Kapacita:
16(+0)
Stravovanie:

Koliba Bystrina je súčasťou areálu hotela Poľovník***, hotela Bystrina** a  kempingu Bystrina**, nachádzajúca sa v tichom prostredí uprostred prírody na začiatku Demänovskej doliny. V tejto kolibe Vám ponúkame príjemné posedenie v štýlovej atmosfére slovenskej koliby. Počas letnej sezóny je k dispozícii letná terasa a pre Vaše malé ratolesti je v areáli prístupné detské ihrisko.

Či už máte chuť na pečené bravčové koleno a rebrá, steaky, pečené kurča a iné jedlá pripravované na otvorenom ohni alebo Vás oslovia bryndzové pirohy a halušky, vyprážané mäsové pirohy z našej ponuky slovenskej kuchyne, alebo dávate prednosť jedlám z hydiny, rýb a iným našim špecialitám, toto všetko Vám s radosťou pripravíme.

V mesiacoch september – december každoročne ponúkame husacie hody. V jedálnom lístku nájdete husaciu polievku, pečenú hus, husaciu pečienku, domáce lokše a iné maškrty. V prípade záujmu vieme zabezpečiť cigánsku alebo ľudovú hudbu.


O Vaše pohodlie sa postará ochotný a ústretový personál, ktorý Vám veľmi rád spríjemní rodinné oslavy, posedenia s priateľmi, rôzne firemné akcie, prípadne svadobnú hostinu.

Prijmite naše srdečné pozvanie do Koliby Bystrina

Zemepisná šírka:
49.033872815593
Zemepisná dĺžka:
19.575405120849
Zviera:
-

Mapa lokalityHotel Bystrina Hotel Bystrina Príďte si vychutnať čaro hôr a prežite príjemné chvíle oddychu a aktívneho odpočinku v trojhviezdičkovom hoteli Bystrina s novovybudovaným wellness centrom. Svojou ideálnou polohou predurčuje k pestrému vyžitiu počas zimných i letných mesiacov. Hotel Bystrina sa nachádza v prekrásnom prostredí na začiatku národného parku Nízke Tatry, v centre cestovného ruchu a turistiky, v Demänovskej doline.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt