Hotel Bránica
cena od

50 €

Akcie:

Ubytovanie Belá
Žilina (okres) , Región / Kraj Severné Považie , Slovensko

Hotel Bránica**** sa nachádza 22 km od mesta Žilina, smerom na turisticky atraktívnu oblasť Slovenska – Terchovskú dolinu. Lokalitu obklopujú Kysucké vrchy a hrebene Malej Fatry. Hostia si môžu užiť príjemnú atmosféru v hotelovej reštaurácii, kaviarni a tiež na letnej terase, ktorá je ich súčasťou. Hotel ponúka ako doplnok aj možnosť regenerácie v relaxačnom centre s bazénom, vírivkou a saunami. K dispozícii sú aj dva tenisové kurty s umelým povrchom.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Spa hotel (kúpele)
Adresa:
Ul. Oslobodenia 183/A, 01305 Belá
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Do hotela je dobré dopravné spojenie. Časté autobusové spojenie do Žiliny (17 km) a do Vrátnej doliny (10 km) robí z tejto lokality dostupnú a atraktívnu oblasť.

Okolie:
Lokalitu obklopujú Kysucké vrchy a hrebene Malej Fatry. Táto oblasť poskytuje široké možnosti rekreácie, turistiky a športu. Turistické trasy vedú hlavne do Národného parku Malá Fatra.
           
Popis izieb:

Izby hotela poskytujú komfort, ktorý je zárukou príjemne a pokojne stráveného pobytu. Každá izba je vybavená televíznym prijímačom so satelitným príjmom, rádiom, telefónnym prístrojom, elektronickým trezorom a minibarom. V izbách je možné pripojenie na internet pomocou vlastného prenosného počítača hotelového hosťa.

Exteriér:
Prednášková sála, Izbová služba, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Zmenáreň, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Squash/ricochet, Lyžiarsky vlek, Biliard, Golf, Šípky, Sauna, Kino, Solárium, Wellness/ kúpele, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Cukráreň, Pivnica
Kapacita:
12(+0)
Stravovanie:

Samozrejmosťou príjemného pobytu v našom hoteli je kvalitná strava a perfektná obsluha. S oboma sa naši hostia môžu stretnúť v hotelovej reštaurácii, kaviarni a tiež letnej terase, ktorá je ich súčasťou.

Zemepisná šírka:
49.2398509
Zemepisná dĺžka:
18.9429004
Zviera:
-

Mapa lokalityHotel Bránica Hotel Bránica Hotel Bránica**** sa nachádza 22 km od mesta Žilina, smerom na turisticky atraktívnu oblasť Slovenska – Terchovskú dolinu. Lokalitu obklopujú Kysucké vrchy a hrebene Malej Fatry. Hostia si môžu užiť príjemnú atmosféru v hotelovej reštaurácii, kaviarni a tiež na letnej terase, ktorá je ich súčasťou. Hotel ponúka ako doplnok aj možnosť regenerácie v relaxačnom centre s bazénom, vírivkou a saunami. K dispozícii sú aj dva tenisové kurty s umelým povrchom.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt