Hotel Bešeňová




cena od

- €

Akcie:

Ubytovanie Bešeňová
Ružomberok (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Hotel Bešeňová ***+ je príjemný novopostavený hotel priamo vo vodnom parku Bešeňová na Liptove s nespočetnými možnosťami vyžitia v každom ročnom období. 

X

Galéria obrázkov



Detailný popis

Typ zariadenia:
Spa hotel (kúpele)
Adresa:
Bešeňová 136, 03483 Bešeňová
Recepcia:

Non-stop

Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

21 dvojlôžkových izieb štýlovo zariadených s možnosťou prístelky. 2 apartmány s možnosťou prístelky + 1 apartmán Family (4 pevné lôžka, možnosť 2 prísteliek) . Izby a apartmány sú moderne a kompletne zariadené interaktívnou LCD TV s Pay TV systémom a rádiom, trezorom, telefónom, chladničkou s minibarom, kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, pripojenie na internet, niektoré izby s balkónmi, všetky izby sú nefajčiarske.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Zdravotné stredisko, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Rezervácia leteniek, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Sekretárske služby, Internetový kútik, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Sauna, Detské ihrisko, Rybolov, Solárium, Wellness/ kúpele, Para, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Záhrada, Snack bar, Grill
Kapacita:
6(+5)
Stravovanie:

Zvýšili sme pre vás kvalitu a rozšírili možnosti stravovania. Či už sa vyberiete na bohaté raňajky do hotelovej reštaurácie Culinaria, alebo dáte prednosť chutiam Talianska v reštaurácii Giovanni, môžete si byť istý, že vám naservírujeme prvotriednu kvalitu plnú kulinárskych chutí.

Zemepisná šírka:
49.1002105
Zemepisná dĺžka:
19.4347202
Zviera:
-

Mapa lokality



Hotel Bešeňová Hotel Bešeňová Hotel Bešeňová ***+ je príjemný novopostavený hotel priamo vo vodnom parku Bešeňová na Liptove s nespočetnými možnosťami vyžitia v každom ročnom období. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt