Hotel Bardejov ***
cena od

38 €

Akcie:

Ubytovanie Bardejov
Bardejov (okres) , Región / Kraj Šariš , Slovensko

Hotel Bardejov sa nachádza na brehu rieky Topľa v rovnomennom meste Bardejov na severovýchode Slovenska. Je to novovybudovaný trojposchodový hotel s kapacitou 90 lôžok. Návštevníkom hotela je k dispozícii reštaurácia s kapacitou 80 miest, salónik s kapacitou 35 miest a zimná záhrada.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Toplianska 23, 08501 Bardejov
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Slobodné kráľovské mesto Bardejov sa nachádza na úpätí Nízkych Beskýd. Má bohatú históriu, o čom svedčia mnohé uchované historické pamiatky. Najznámejšou je Bazilika Minor sv. Egídia, v ktorej je 11 pôvodných gotických oltárov. Históriu dotvárajú aj pamiatky ako je Mestská radnica, mestské opevnenie ako aj Židovské suburbium. Súčasťou mesta sú aj Bardejovské kúpele.

Popis izieb:
Exteriér:
Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Lyžiarsky vlek, Wellness/ kúpele, Reštaurácia, Pivnica, Grill
Kapacita:
6(+2)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.297730531459
Zemepisná dĺžka:
21.270329729886
Zviera:

Mapa lokalityHotel Bardejov *** Hotel Bardejov *** Hotel Bardejov sa nachádza na brehu rieky Topľa v rovnomennom meste Bardejov na severovýchode Slovenska. Je to novovybudovaný trojposchodový hotel s kapacitou 90 lôžok. Návštevníkom hotela je k dispozícii reštaurácia s kapacitou 80 miest, salónik s kapacitou 35 miest a zimná záhrada.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt