Hotel Banderium
cena od

69 €

Akcie:

Ubytovanie Komárno
Komárno (okres) , Región / Kraj Podunajsko , Slovensko

Srdečne Vás vitame v hoteli Banderium, ktorá Vám ponúka 11 nadštandardne zariadených izieb a 1 apartmán s celkovou kapacitou 26 lôžok.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Nám. M. R. Štefánika 11, 94501 Komárno
Recepcia:

0-24

Dostupnosť:
-
Okolie:

Na zopár krokov od hotela nájdu naši hostia tie najlepšie bary, biliardové salóny a hostince. Malá, ale doležitá skutočnosť pri niekoľkodňovom prenocovaní v Komárne je, že všetko máte na dosah. Našu lokalitu objímajú najvačšie nákupné a obchodné strediská okolia, ďalej sa v blízkosti týčia obdivuhodné kostoly, športové centrá a turistické atrakcie.

Popis izieb:

Srdečne Vás vitame v hoteli Banderium, ktorá Vám ponúka 11 nadštandardne zariadených izieb a 1 apartmán s celkovou kapacitou 26 lôžok.

K záklandej vybavenosti izbe patrí 

klimatizácia internet, WIFI TV,DVD prehrávač digitálne rádio s budíkom sušič vlasov minibar telefon trezor

Exteriér:
Bezpečnostná schránka, Domáci maznáčikovia - malí, Klimatizácia, Parkovisko, Internet, Recepcia 24 hodín, Kaderníctvo, Internetový kútik, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Fitness, Zber húb, Rybolov, Jazda na koni, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Záhrada, Grill
Kapacita:
5(+0)
Stravovanie:

Reštaurácia Banderium sa nachádza v mediteránsky naladenom átriovom dvore hotela.

V našom jedálnom lístku možno nájsť skvelú domácu ako aj medzinárodnú kuchyňu. Ponúkame maďarské špeciality zahraničným návštevníkom, ktorí si chcú vychutnať nové skvosty. Medzinárodné jedlá sú tiež veľkým lákadlom, ale nezabudli sme ani na slovenské špeciality pre všetkých labužníkov. Jedlá sú pripravované podľa tradičných receptúr, upravené novými stravovacími zvykmi, zaužívanými v medzinárodnej gastronómii.

Snažíme sa zachovať tradície, ale predsa nasledovať nové trendy. Pre nás dôležitým činiteľom je výber čo najzdravších a najkvalitnejších surovín. Samozrejme uvedené faktory sú len polovičným úspechom, všetko ostatné záleží na nás. Boli by sme radi keby naša snaha v príprave jedál a profesionálna obsluha dopomohla k nezabudnuteľným, príjemne stráveným hodinám v našej reštaurácii.

Zemepisná šírka:
47.758681248273
Zemepisná dĺžka:
18.126215555295
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hotel Banderium Hotel Banderium Srdečne Vás vitame v hoteli Banderium, ktorá Vám ponúka 11 nadštandardne zariadených izieb a 1 apartmán s celkovou kapacitou 26 lôžok.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt