Hotel Almond
cena od

- €

Akcie:

Ubytovanie Teplice
Teplice (okres) , Región / Kraj Krušné hory , Česká republika

Hotel ALMOND Teplice ubytovanie je malý rodinou spravovaný hotel ponúka komfortné ubytovanie na okraji mesta Teplice. Hotel má jednolôžkové, dvojlôžkové a trojlôžkové izby, existujú aj štvorlôžkové apartmány s vlastnou kuchyňa a oddelené spálne a jednu dvojlôžkovú izbu. Našim hosťom ponúkame aj spoločnú kuchynku, bezplatné parkovanie v uzamknutej oplotený parkovisko priamo pri hoteli a bezdrôtové pripojenie na Internet v celej budove. Hotel ALMOND Teplice novo otvorené ubytovanie pre svojich hostí, ako aj útulnú reštauráciu, kde ráno sme slúžiť lahodné raňajky (výber zo štyroch menu).

X

Galéria obrázkov

  • Oddělená lůžka
  • Apartmán se dvěma ložnicemi - koupelna
  • Oddělená lůžka
  • Oddělená lůžka
  • hotel
  • čtyřlůžkový pokoj
  • koupelna
  • čtyřlůžkový pokoj


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Stará Duchcovská 28, 41503 Teplice
Recepcia:
Recepce otevřena od 07:00 do 10:00 a od 14:00 do 22:30
Dostupnosť:
Hotel Almond je vzdálen 2 km od centra města, v okruhu do 10 km je možné podniknout pěší, cyklistické i lyžařské výlety, je zde i nejdelší lanová dráha ve střední Evropě vedoucí na Komáří Vížku, golfové hřiště, krytý plavecký bazén a spousta dalších možností k využití volného času.
Okolie:
-
Popis izieb:
Exteriér:
TV miestnosť, Pranie prádla, Obchodné centrum, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Taxi, Úschovňa bicyklov, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Squash/ricochet, Lyžiarsky vlek, Telocvičňa/ športová hala, Biliard, Tenisová hala, Aerobik, Golf, Strelnica, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Diskotéka, Kino, Divadlo, Zber húb, Rybolov, Solárium, Kasíno, Wellness/ kúpele, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Kaviareň, Lobby bar, Pivnica, Grill
Kapacita:
10(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
50.6387908
Zemepisná dĺžka:
13.803322
Zviera:

Mapa lokalityHotel Almond Hotel Almond Hotel ALMOND Teplice ubytovanie je malý rodinou spravovaný hotel ponúka komfortné ubytovanie na okraji mesta Teplice. Hotel má jednolôžkové, dvojlôžkové a trojlôžkové izby, existujú aj štvorlôžkové apartmány s vlastnou kuchyňa a oddelené spálne a jednu dvojlôžkovú izbu. Našim hosťom ponúkame aj spoločnú kuchynku, bezplatné parkovanie v uzamknutej oplotený parkovisko priamo pri hoteli a bezdrôtové pripojenie na Internet v celej budove. Hotel ALMOND Teplice novo otvorené ubytovanie pre svojich hostí, ako aj útulnú reštauráciu, kde ráno sme slúžiť lahodné raňajky (výber zo štyroch menu).

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt