Hotel a penzión KÚRIA
cena od

- €

Akcie:

Ubytovanie Bečov
Nitra (okres) , Región / Kraj Nitriansky región , Slovensko

Hotel - penzión Kúria vznikol prepojením dvoch novozrekonštruovaných kultúrnych pamiatok, ktoré sa nachádzajú v historickom centre mesta Banská Bystrica, v bezprostrednej blízkosti pešej zóny. Hotel - penzión Kúria je synonymom histórie a elegancie. Súčasťou hotela - penzión Kúria je aj parkovanie monitorované kamerovým systémom.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Bakossova 4, 97401 Bečov
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

** Penzión - TV SAT, s bezplatným internetovým WiFi pripojením

*** Hotel - Všetky izby sú vybavené LCD TV so sat. programom, minibarom, telefónom a bezplatným internetovým pripojením.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Fitness, Kino, Reštaurácia, Záhrada, Grill
Kapacita:
7(+0)
Stravovanie:

Gurmánsky zážitok, plný špecialít a delikates, inšpirovaný slovenskou a medzinárodnou kuchyňou pre Vás pripravil šéfkuchár Miroslav Holzmann so svojim kolektívom, ktorý Vás srdečne pozýva. Reštaurácia sa skladá z veľkého salónu, malého salónu, z gazdovskej izby a posedenia pri bare. Celková kapacita reštaurácie je  170 miest. Počas návštevy v reštaurácii je k dispozícii aj parkovanie.

Zemepisná šírka:
48.737937237428
Zemepisná dĺžka:
19.14548365054
Zviera:

Mapa lokalityHotel a penzión KÚRIA Hotel a penzión KÚRIA Hotel - penzión Kúria vznikol prepojením dvoch novozrekonštruovaných kultúrnych pamiatok, ktoré sa nachádzajú v historickom centre mesta Banská Bystrica, v bezprostrednej blízkosti pešej zóny. Hotel - penzión Kúria je synonymom histórie a elegancie. Súčasťou hotela - penzión Kúria je aj parkovanie monitorované kamerovým systémom.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt