Hostel Tále
cena od

9 €

Akcie:

Ubytovanie Horná Lehota
Brezno (okres) , Región / Kraj Horehronie , Slovensko

Hostel Tále sa nachádza v krásnom prostredí Bystrej doliny na Táloch, len 100 m od hlavnej cesty spájajúcej Bystrú so Srdiečkom na Južnej strane Chopka. Priestory hostela sú súčasťou domu horskej sluzby Tále, ktorá sa stará o bezpečnosť na horách.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hostel
Adresa:
Horná Lehota 710, 97681 Horná Lehota
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Smer od Čertovice: Na kruhovom objazde v obci Bystrá zvoliť prvý výjazd (doprava), pokračovať ďalej po ceste asi 6km, na pravej strane cesty je umiestnená smerová tabuľa hostela.

Smer od B. Bystrice: Na kruhovom objazde v obci Bystrá zvoliť druhý výjazd (doľava), pokračovať ďalej po ceste asi 6km, na pravej strane cesty je umiestnená smerová tabuľa hostela.

Okolie:

Hostel Tále sa nachádza v krásnom prostredí Bystrej doliny na Táloch len 100 m od hlavnej cesty spájajúcej Bystrú so Srdiečkom na Južnej strane Chopka. Je priamo na okraji Golfového rezortu Tále a len 200 m od hotela Partizán. Len 700 m od hostela sa nachádza lyziarske stredisko Tále. 5km od hostela sa nachádza najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku Chopok Jasná-Srdiečko (Chopok Juh).Od hostela len 4km sa nachádza dalšie známe lyžiarske stredisko Mýto pod Dumbierom.
Priamo od hostela vedie turistický chodník, ktorým sa dostanete na hlavný hrebeň Nízkych Tatier ako aj ďalšie chodníky v našom najväčšom národnom parku.
V blízkosti ubytovacieho zariadenia sa nachádza zastávka autobusu vo vzdialenosti 200m. V okruhu 1km sa nachádza 6 reštauračných zariadení.

Popis izieb:

Hostel Tále ponúka tieto typy izieb:

Dvojlôžková Economy izba nižšieho štandardu (okná umiestnené vyššie bez možnosti prístelky)
Dvojlôžková štandard izba
Trojlôžková Economy izba nižšieho štandardu (okná umiestnené vyššie s možnosťou prístelky)
Trojlôžková izba štandard s možnosťou prístelky
Štvorlôžková izba štandard s možnosťou prístelky
Päťlôžková Economy izba nižšieho štandardu s poschodovými posteľami
Spoločné izby (Dormitory) sú izby s viacerými posteľami (6-9) v jednej veľkej izbe.
V celom zariadení sa nachádzajú na každom poschodí spoločne WC a sprchy aj kompletne vybavená kuchynka ako aj malé spoločenské priestory.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Informačná služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Hotelový transport, Sekretárske služby, Požičovňa bicyklov, Požičovňa športového náradia, Golf, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Detské ihrisko, Bar, Záhrada, Snack bar
Kapacita:
19(+0)
Stravovanie:

Hostel Tále ponúka raňajky v cene od 3,00 €. Obedy a večere zabezpečuje externá firma na objednávku. V priestoroch nádvoria sa nachádza prístrešok, kde je možne opekať na otvorenom ohni.

Zemepisná šírka:
48.874107043749
Zemepisná dĺžka:
19.60056873374
Zviera:

Mapa lokalityHostel Tále Hostel Tále Hostel Tále sa nachádza v krásnom prostredí Bystrej doliny na Táloch, len 100 m od hlavnej cesty spájajúcej Bystrú so Srdiečkom na Južnej strane Chopka. Priestory hostela sú súčasťou domu horskej sluzby Tále, ktorá sa stará o bezpečnosť na horách.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt