Hostel Folks
cena od

22 €

Akcie:

Ubytovanie Bratislava
Bratislava (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

Hostel Folks má výbornú polohu. Michalská brána, ktorá sa nachádza priamo pri našom hosteli, je nielen vstupnou bránou do historického srdca Bratislavy, ale aj do centra bratislavského nočného života. 

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hostel
Adresa:
Obchodná 507/2, 81106 Bratislava
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Výhodná poloha nášho hostela na Obchodnej ulici v centre mesta ponúka hosťom možnosť naplno si užiť autentickú atmosféru historického centra, množstvo obchodov a reštaurácií. Dominanta Bratislavy, Bratislavský hrad, je vzdialený iba 700 metrov, vyhliadková reštaurácia UFO len 1,1 kilometra. Staré Mesto je výborná voľba pre cestovateľov so záľubou v histórii, hradoch či jedle.

Popis izieb:
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Výťah, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Domáci maznáčikovia - malí, Klimatizácia, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Squash/ricochet, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Golf, Sauna, Kino, Divadlo, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Pivnica
Kapacita:
11(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
48.1461154
Zemepisná dĺžka:
17.1080882
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hostel Folks Hostel Folks Hostel Folks má výbornú polohu. Michalská brána, ktorá sa nachádza priamo pri našom hosteli, je nielen vstupnou bránou do historického srdca Bratislavy, ale aj do centra bratislavského nočného života. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt