Horský hotel Hájenka***cena od

72 €
Budova hotelu
Budova hotelu

Akcie:

Ubytovanie Makov
Čadca (okres) , Región / Kraj Severné Považie , Slovensko

Horský hotel Hájenka*** sa nachádza v obci Makov, v horskej lyžiarskej a rekreačnej lokalite Kasárne. Ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách s výhľadom na hory, reštauráciu a skvelú domácu kuchyňu, kongresové služby, sauna zónu Hájenka, terasu s výhľadom na krásy okolitej prírody. Pre deti detské ihrisko a detský kútik. Bezplatné Wi-Fi pripojenie a parkovisko pred hotelom.

X
Budova hoteluBudova hotelu v ziměStandard FamilyStandard Family (obývací pokoj)Standard Family (koupelna, detail)Standard DoubleStandard DoubleStandard Double (koupelna)Standard Double PlusStandard Double PlusStandard Double Plus (kávový servis)Standard Double Plus (koupelna, detail)Standard Double PlusSauna zóna HájenkaSauna zóna Hájenka (ledopád)Sauna zóna HájenkaSauna zóna Hájenka (detail)Sauna zóna Hájenka (relaxační místnost s výhledem)FitnessSauna zóna Hájenka (parní sauna)Relaxační místnost (detail)Sauna zóna HájenkaSauna zóna Hájenka (detail)Kongresová místnostKongresová místnostKongresová místnost (detail)Kongresová místnost (detail)Kongresová místnostSlavnostní tabuleSlavnostní tabule (detail)Slavnostní tabuleTerasaDomácí bábovkaHotelové snídaněSlavnostní tabuleDětské hřištěDětské hřištěDětské hřištěDomácí miláček Západ sluníčkaZápak SlunceZápad SlunceZimaVýhledZimní výhledZima na hřebeni JavorníkůSjezdovka u hoteluVýhled do údolíSjezdovka u hoteluSjezdovka u hoteluZápad SlunceSjezdovka Velký Javorník v ziměLetní zábavaZápad sluníčkaZimaVýhledVýlety do okolíZima v MakověPodzimní západ slunkaSjezdovka u hoteluVýhled z ZtracenceStandard Double PlusStandard DoubleRelaxační místnost (detail)Sauna zóna Hájenka (relaxační místnost s výhledem)FitnessSauna zóna Hájenka (relaxační místnost)Sauna zóna Hájenka (ledopád)Sauna zóna HájenkaJavorníkyZimaZápad SlunceZápak SlunceZápad sluníčkaDomácí miláček Západ sluníčkaPodzimní západ slunkaVýhled z ZtracenceZápad SlunceVelký Javorník v ziměZápad sluníčkaVýhled

Detailný popis

Typ zariadenia:
Horský hotel
Adresa:
Kopanice 40, 02356 Makov
Recepcia:

Hotelová recepcia je k dispozícii denne od 8.00 hod. do 24.00 hod. V mezidobe je k dispozícií nočná recepčná na telefonníej linke. Check – in je možný v dobe do 14.00 hod. do 22.00 hod. Check – out je nutný do 10.00 hod. odchodového dňa. Recepcia ponúka tiež predaj suvenírov, hotel sa špecializuje na predaj suvenírov z Kysuckéj doliny a Valašska.

Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Poskytujeme ubytovanie v dvojlôžkových zariadených izbách so samostatným sociálnym zariadením. Každá izba disponuje možnosťou ďalších dvoch lôžok. Celková ubytovacia kapacita je 58 lôžok. Štandardným vybavením izieb je sociálne zariadenie – WC, sprchovací kút, TV, telefon. V izbách je k dispozícii pripojenie na internet. Samozrejmosťou je uterákový servis.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Pranie prádla, Izbová služba, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Úschovňa bicyklov, Sekretárske služby, Tenisový kurt, Fitness, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Požičovňa športového náradia, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Zber húb, Lov, Jazda na koni, Para, Masáže, Reštaurácia, Bar, Záhrada, Grill
Kapacita:
6(+8)
Stravovanie:

Hotelová reštaurácia s barom má kapacitu 60 osôb. V tejto reštaurácii zabezpečujeme stravovanie pre ubytovaných hostí vo forme raňajok, ktoré sú podávané formou rautu, vo forme polpenzie (raňajky, večera) a vo forme plnej penzie (raňajky, obed, večera).

Táto reštaurácia je otvorená aj pre širokú verejnosť. Výborná domáca kuchyňa ponúka tradičné slovenské jedlá, minútky, ale aj hotelové špeciality. Príďte ochutnať vyhlásené bryndzové halušky so slaninou a slovenské strapačky. Na výber máte zo širokej ponuky dezertov, z veľkej škály nealkoholických nápojov, destilátov, z obsiahlej ponuky vín, radi vám pripravíme ich degustáciu. To všetko za prijateľné ceny.

Reštauráciu možno využiť na organizovanie rôznych spoločenských akcií – rodinných osláv, svadobných hostín, bohatých spoločenských hostín, firemných party, pracovných obedov, gril party…

V prípade, že sa rozhodnete využiť hotelovú reštauráciu na usporiadanie firemnej alebo súkromnej spoločenskej akcie, spoľahnite sa, že vám vyjdeme v ústrety, zaistíme kompletný gastronomický servis, sprievodný program. Reštauráciu možno pri takýchto akciách uzavrieť pre verejnosť. Reštauráciu možno využiť na organizovanie rôznych spoločenských akcií – rodinných osláv, svadobných hostín,bohatých spoločenských hostín, firemných party, pracovných obedov, gril party…

Zemepisná šírka:
49.328268089761
Zemepisná dĺžka:
18.378261997361
Zviera:
-

Mapa lokality
Vybrané

Penzión Gájuz - Family***

Penzión Gájuz - Family***

Penzión Gájuz - Family*** Vám ponúka komfortné ubytovanie, kvalitnú reštauráciu, konferenčnú mies...

Horský hotel Hájenka*** Horský hotel Hájenka*** Horský hotel Hájenka*** sa nachádza v obci Makov, v horskej lyžiarskej a rekreačnej lokalite Kasárne. Ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách s výhľadom na hory, reštauráciu a skvelú domácu kuchyňu, kongresové služby, sauna zónu Hájenka, terasu s výhľadom na krásy okolitej prírody. Pre deti detské ihrisko a detský kútik. Bezplatné Wi-Fi pripojenie a parkovisko pred hotelom.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt