FUKAS Nitra
cena od

45 €

Akcie:

Ubytovanie Nitra
Nitra (okres) , Región / Kraj Nitriansky región , Slovensko

Fukas Nitra - k dispozícii je krásny 2-izbový apartmán WILSON v úplnom centre mesta Nitra, v jej starom meste. Lokalita je zárukou skvelej dostupnosti do úplného centra mesta. Apartmán sídli v tehlovom dome a poskytuje príjemné klimatické podmienky ako v horúcich letných mesiacoch tak aj v zime. Leží na brehu rieky Nitry. Štandard apartmánu WILSON zodpovedá štandardu "First Class". Jeho vybavenie je ladené do klasických štýlov i materiálov vyššej kvality. Apartmán WILSON je orientovaný na obe strany, izby poskytujú výhľad na rieku, kuchyňa výhľad do dvora. Kapacita apartmánu je 4 osoby. Manželská posteľ v spálni poskytuje lôžka pre 2 osoby a rozťahovacia pohovka ďalšie 2 lôžka. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa. Ako v každom našom apartmáne, aj tu je k dispozícii káva a čaj.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Wilsonovo nábrežie 8, 94901 Nitra
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

V apartmáne WILSON je manželská posteľ. Ako prístelku je možné využiť rozkladaciu pohovku v obývacej izbe, ktorá poskytne lôžko pre 1-2 osoby. Ďalšie prístelky Nie sú možné.

Exteriér:
Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Taxi, Nočný klub, Diskotéka, Kino, Kasíno, Vyhliadkové lety, Grill
Kapacita:
4(+6)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
48.3162615
Zemepisná dĺžka:
18.0938304
Zviera:
-

Mapa lokalityFUKAS Nitra FUKAS Nitra Fukas Nitra - k dispozícii je krásny 2-izbový apartmán WILSON v úplnom centre mesta Nitra, v jej starom meste. Lokalita je zárukou skvelej dostupnosti do úplného centra mesta. Apartmán sídli v tehlovom dome a poskytuje príjemné klimatické podmienky ako v horúcich letných mesiacoch tak aj v zime. Leží na brehu rieky Nitry. Štandard apartmánu WILSON zodpovedá štandardu "First Class". Jeho vybavenie je ladené do klasických štýlov i materiálov vyššej kvality. Apartmán WILSON je orientovaný na obe strany, izby poskytujú výhľad na rieku, kuchyňa výhľad do dvora. Kapacita apartmánu je 4 osoby. Manželská posteľ v spálni poskytuje lôžka pre 2 osoby a rozťahovacia pohovka ďalšie 2 lôžka. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa. Ako v každom našom apartmáne, aj tu je k dispozícii káva a čaj.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt