Fatrapark Liptov Apartments
cena od

72 €

Akcie:

Ubytovanie Ružomberok
Ružomberok (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Apartmánový dom Fatrapark 2 Ružomberok je obľúbený ubytovací objekt s vlastnou reštauráciou na Liptove. Vďaka svojej polohe v turistickej oblasti Hrabovo Ružomberok a tesnej blízkosti k zjazdovke strediska Malinô Brdo patria apartmány Fatrapark medzi vyhľadávané miesto na ubytovanie.

X

Galéria obrázkov

  • Fatrapark 2 v zime


Detailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Hrabovská cesta 22, 03401 Ružomberok
Recepcia:

24 hodin denne

Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Fatrapark 2 ponúka na ubytovanie 2 typy apartmánov. 15 apartmánov typu suite s kapacitou do 6 lôžok a 41 apartmánov typu štúdio s kapacitou do 4 lôžok. Každý apartmán má osobitný vchod s vlastnou kuchyňou a kúpelňou. Vačšina apartmánov má rozmerný balkón, vlastnú kóju, LCD televízor a barový pult. Samozrejmosťou sú digitálne podlahové kúrenie, vysokorýchlostný internet a bohatá paleta satelitných programov.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Výťah, Pranie prádla, Obchodné centrum, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Úschovňa bicyklov, Internetový kútik, Tenisový kurt, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Biliard, Požičovňa športového náradia, Šípky, Potápanie, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Nočný klub, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Lov, Rybolov, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Lobby bar, Grill
Kapacita:
12(+5)
Stravovanie:

Štýlovo zariadená reštaurácia Fatrapark s terasou má kapacitu do 70 miest. Ponukou v jedálnom lístku, ktorý zahŕňa kvalitný výber špecialít tradičnej slovenskej a medzinárodnej kuchyne a otváracou dobou až do 23:00 hod. dodávajú ubytovaniu v apartmánoch Fatrapark 2 vysokú pridanú hodnotu.

Samozrejmosťou reštaurácie Fatrapark je podávanie denného menu a raňajok. K tomu, našim ubytovaným hosťom, ponúkame možnosť využiť stravovanie formou zlacnenej polpenzie.
Reštaurácia akceptuje platbu stravnými lístkami, ako aj platobnými kartami.

Zemepisná šírka:
49.07022163329
Zemepisná dĺžka:
19.270702240692
Zviera:

Mapa lokalityFatrapark Liptov Apartments Fatrapark Liptov Apartments Apartmánový dom Fatrapark 2 Ružomberok je obľúbený ubytovací objekt s vlastnou reštauráciou na Liptove. Vďaka svojej polohe v turistickej oblasti Hrabovo Ružomberok a tesnej blízkosti k zjazdovke strediska Malinô Brdo patria apartmány Fatrapark medzi vyhľadávané miesto na ubytovanie.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt