Drevenice TriMount
cena od

- €

Akcie:

Ubytovanie Bobrovec
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

TriMount to sú tri tradičné drevené zruby schované pod Západnými Tatrami, dosť ďaleko na to, aby Vás nikto nerušil, no zároveň blízko, keď máte vy chuť vyrušiť mesto, alebo zábavu.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Chata
Adresa:
Bobrovec 710, 03221 Bobrovec
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Veľká pestrosť severu Slovenska láka milovníkov aktívneho oddychu, rodiny s deťmi, nadšencov histórie a kultúry, obdivovateľov architektúry, fotografov. Na svoje si prídu tí, ktorí hľadajú pohyb a adrenalín ale aj tí, ktorí chcú len v tichu vypnúť a oddychovať.

Popis izieb:

2 samostatné izby (2)+(2+1 prístenok) sú oddelené dverami od spoločenskej miestnosti. Nábytok a postele sú drevené, periny antialergické, posteľné prádlo je súčasťou ceny.

V jednej z izieb je možné doložiť 1 prístenok, alebo detskú postieľku. Ďalšie 2 prístelky sú na otvorenom poschodí. Celková kapacita 1 zrubu je 7 osôb.
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vonkajší, Lyžiarsky vlek, Detské ihrisko, Zber húb, Jazda na koni, Vyhliadkové lety, Reštaurácia, Pivnica
Kapacita:
4(+3)
Stravovanie:

vlastné. Možnosť grilovania v altánku.

Zemepisná šírka:
49.127292661769
Zemepisná dĺžka:
19.624330677894
Zviera:
-

Mapa lokalityDrevenice TriMount Drevenice TriMount TriMount to sú tri tradičné drevené zruby schované pod Západnými Tatrami, dosť ďaleko na to, aby Vás nikto nerušil, no zároveň blízko, keď máte vy chuť vyrušiť mesto, alebo zábavu.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt