Dom Michaela - Demänová
cena od

40 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Dom Michaela sa nachádza v mestskej časti Liptovský Mikuláš - Demänová, odkiaľ sa ľahko dostanete k rôznym atrakciám, ktorý región Liptov ponúka. Zaplávať si môžete v bazénoch aquaparku Tatralandia, na vodnej nádrži Liptovská Mara ako aj vo vzdialenejšom aquaparku GinoParadise Bešeňová. Rýchle štvorkolky, vodné skútre, motokáry, lietanie na vrtuľníku alebo v aerodynamickom tuneli - tak to je len malý kúsok toho, čo všetko tu môžete vyskúšať a zažiť. Počas zimy si dokonalo zalyžujete v miestnych lyžiarskych strediskách i v najznámejšom slovenskom stredisku Jasná - Nízke Tatry.

X

Galéria obrázkov

  • Apartmán - prízemie
  • Apartmán - prízemie


Detailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Za štadiónom 193, 03101 Liptovský Mikuláš
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Dom Michaela je Vám k dispozícií celoročne. Naši hostia využijú jeden z 3 apartmánov, ktorých celková kapacita predstavuje ubytovanie pre 19 osôb. Na svoje si tu prídu menšie ako aj väčšie skupiny hostí, ktorí si ubytovanie môžu prenajať ako celý dom alebo po jednotlivých apartmánoch.

Na každom poschodí ubytovania je situovaný jeden apartmán. Do apartmánu na prízemí sa vlastným bezbariérovým vstupom dostanete do spoločenskej miestnosti, ktorá je prepojená s plne vybavenou kuchyňou. Pokojný spánok si užijete v jednej 3-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a samostatným lôžkom alebo v druhej 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom, ktoré slúži pre prespanie jednej osoby. K maximálnemu komfortu hostí slúži kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Využívať môžete aj apartmány na prvom a druhom poschodí, ktoré majú spoločný vchod a jednu plne vybavenú kuchyňu. Apartmány sa prenajímajú vždy len pre jednu skupinu osôb, nikdy pre dve samostatné skupiny. Voľný čas strávite v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom. Na prvom poschodí sú situované dve 3-lôžkové spálne a kúpeľňa s rohovou vaňou a toaletou. Druhé poschodie tvorí jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, ďalšia 2-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami a jedna 3-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami. Využívať tu môžete štýlovú kúpeľňu s vaňou a toaletou. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zaistené WiFi pripojenie na internet.

Exteriér:
Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Stolný tenis, Šípky, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Rybolov, Vyhliadkové lety, Grill
Kapacita:
16(+1)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.0639404
Zemepisná dĺžka:
19.5843021
Zviera:
-

Mapa lokalityDom Michaela - Demänová Dom Michaela - Demänová Dom Michaela sa nachádza v mestskej časti Liptovský Mikuláš - Demänová, odkiaľ sa ľahko dostanete k rôznym atrakciám, ktorý región Liptov ponúka. Zaplávať si môžete v bazénoch aquaparku Tatralandia, na vodnej nádrži Liptovská Mara ako aj vo vzdialenejšom aquaparku GinoParadise Bešeňová. Rýchle štvorkolky, vodné skútre, motokáry, lietanie na vrtuľníku alebo v aerodynamickom tuneli - tak to je len malý kúsok toho, čo všetko tu môžete vyskúšať a zažiť. Počas zimy si dokonalo zalyžujete v miestnych lyžiarskych strediskách i v najznámejšom slovenskom stredisku Jasná - Nízke Tatry.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt