Dobré ubytovanieDobré ubytovanie
Dobré ubytovanie

cena od

13 €

Akcie:

Ubytovanie Piešťany
Piešťany (okres) , Región / Kraj Dolné Považie , Slovensko

Ubytovanie sa nachádza v centre Piešťan. Na izbách je TV so satelitom. K dispozícii je plne vybavená kuchynka, zabezpečené súkromie. Samostatný vchod.

X

Galéria obrázkov

  • Dobré ubytovanie
  • Dobré ubytovanie
  • Dobré ubytovanie
  • Dobré ubytovanie
  • Dobré ubytovanie
  • Dobré ubytovanie
  • Dobré ubytovanie


Detailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Mierová 1, 92101 Piešťany
Recepcia:
Pred príchodom na ubytovanie je potrebné volať majiteľovi. Recepcia sa v objekte nenachádza. Príchod na ubytovanie je od 14.00 - 21.00 hod. Odchod z ubytovania od 10.00 - 11.00 hod.
Dostupnosť:
-
Okolie:
Apatmánový dom sa nachádza v tichej časti centra Piešťan.
Popis izieb:
Apartmán DeLuxe ( 2 - 3 osoby) Luxusná izba hotelového typu 2 posteľová+ prístelka. V izbe je TV + SAT + DVD prehrávač. Kúpeľňa s veľkou vaňou pre dvoch a soc. zariadením. Možnosť prípravy vlastných jedál v plne vybavenej kuchynke, ktorá sa nachádza pri izbe a je spoločná pre dve izby. Apartmánová izba ( 2 - 4 osoby) Izba má tri pevné postele a jednu rozťahovaciu pohovku. Nachádza sa na poschodí má vlastnú kúpeľňu so sprchou a soc. zariadením. V izbe je s TV + SAT. K dispozícii je plne vybavená kuchynka spoločná s druhou izbou. Apartmán má samostatný vchod. Obývačku, dve spálne, kuchyňu a kúpeľňu. Je ideálny pre rodiny s deťmi. Každá izba má TV so satelitom. V priestrannej obývačke je jedálenský kút s kuchyňou a možnosťou dvoch prísteliek.
Exteriér:
Klimatizácia, Internet, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Squash/ricochet, Stolný tenis, Požičovňa bicyklov, Biliard, Tenisová hala, Aerobik, Golf, Šípky, Sauna, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Divadlo, Rybolov, Jazda na koni, Solárium, Kasíno, Wellness/ kúpele, Masáže, Zimné športy, Vodné športy, Letné športy, Turistika, Spa & wellness, Romantické, Kongresy, Pobyty s deťmi, Lov rýb, Príroda
Kapacita:
12(+0)
Stravovanie:
Príprava jedál v plne vybavenej kuchynke.
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
48.593889
Zemepisná dĺžka:
17.830124
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map

Ubytovanie aktualizované dňa 02.11.2018

Dobré ubytovanie Dobré ubytovanie Ubytovanie sa nachádza v centre Piešťan. Na izbách je TV so satelitom. K dispozícii je plne vybavená kuchynka, zabezpečené súkromie. Samostatný vchod.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt