Design Hotel Preuge***
cena od

46 €

Akcie:

Ubytovanie Prievidza
Prievidza (okres) , Región / Kraj Horná Nitra , Slovensko

Moderný, zrekonštruovaný Design Hotel Preuge sa nachádza v príjemnom prostredí hornej Nitry v blízkosti centra mesta, železničnej a autobusovej stanice. Ponúkame vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb. Nájdete tu útulné zázemie pri Vašich obchodných cestách, vhodné priestory na školenia, semináre, firemné, spoločenské a kultúrne akcie. Pre rodiny je pohodlným miestom na pobyt s kompletnými službami v blízkosti najznámejšieho slovenského zámku Bojnice a ZOO Bojnice.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Andreja Hlinku 8, 97101 Prievidza
Recepcia:

Non-stop

Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Hotel ponúka ubytovanie v komfortne zariadených jednoposteľových až trojposteľových izbách s možnosťou prístelky, v 2 apartmánoch a 1 rodinnej izbe. Všetky izbu sú nefajčiarske a disponujú vlastným sociálnym zariadením so sprchou a WC, fénom, klimatizáciou, minibarom, TV, pracovným stolom, varnou konvicou a internetovým WI-FI pripojením zdarma.Samozrejmosťou je parkovanie priamo pred hotelom zdarma.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Výťah, Zdravotné stredisko, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Klimatizácia, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Sekretárske služby, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Fitness, Sauna, Detské ihrisko, Whirlpool, Reštaurácia, Kaviareň, Grill
Kapacita:
8(+2)
Stravovanie:

Kaviareň: otvorená denne od 7.00-22.00 h., piatok a v sobotu od 7.00-24.00 h. s kapacitou 52 miest, ponúka posedenie v príjemnom prostredí. V letných mesiacoch posedenie na letnej terase s kapacitou 70 miest, kde je pripravená široká ponuka chladených a miešaných nápojov a zmrzlinové poháre. Reštaurácia: otvorená denne od 7.00-22.00 h., piatok a v sobotu od 7.00-24.00 h. s kapacitou 120 miest, ponúka široký sortiment domácej a medzinárodnej kuchyne s vysokým štandardom obsluhy. Raňajky, obedy a večere podávané formou á la carte, alebo podľa želania klientov.

Zemepisná šírka:
48.772906887422
Zemepisná dĺžka:
18.616847991943
Zviera:

Mapa lokalityDesign Hotel Preuge*** Design Hotel Preuge*** Moderný, zrekonštruovaný Design Hotel Preuge sa nachádza v príjemnom prostredí hornej Nitry v blízkosti centra mesta, železničnej a autobusovej stanice. Ponúkame vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb. Nájdete tu útulné zázemie pri Vašich obchodných cestách, vhodné priestory na školenia, semináre, firemné, spoločenské a kultúrne akcie. Pre rodiny je pohodlným miestom na pobyt s kompletnými službami v blízkosti najznámejšieho slovenského zámku Bojnice a ZOO Bojnice.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt