City Hotel SAD, turistická ubytovňa*
cena od

24 €

Akcie:

Ubytovanie Banská Bystrica
Banská Bystrica (okres) , Región / Kraj Pohronie , Slovensko

City Hotel SAD, v Banskej Bystrici ponúka izby s vlastnou kúpeľňou a WC. Naše ubytovacie zariadenie sa nachádza na východnom okraji Banskej Bystrice, neďaleko lyžiarskych a turistických stredísk. Hotel SAD, turistická ubytovňa*, je určený pre ľudí pracujúcich mimo domova, turistov, cestovateľov, obchodných cestujúcich, na krátke aj dlhodobé ubytovanie.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Adresa:
Partizánska cesta 85, 97401 Banská Bystrica
Recepcia:

Recepcia je otvorená 24 hodín. Na recepcii si hostia môžu kúpiť drobné občerstvenie a základné hygienické potreby. 

Dostupnosť:

Ubytovacie zariadenie je situované na okraji mesta Banská Bystrica, výpadovka smer Brezno. Dostanete sa k nám autom aj mestskou dopravou. Zastávka MHD je od nás 3 minúty pešo. 

Okolie:

Hotel je z dvoch strán obklopený prírodou. Pokiaľ máte chuť prejsť sa po lúke, či popod stromy, ste na tom správnom mieste. Z ďalších dvoch strán je zabezpečené dostupnosť autami, máte výhľad na príjazdovú cestu a na parkovisko.

Popis izieb:

Kategória izby: BUSINESS 

Vybavenie izby: vlastná kúpeľňa s WC, dvoj a trojlôžkové izby, nové zariadenie, lôžka sú umiestnené každé osobitne, obmedzený počet izieb je vybavený manželskou posteľou. 

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Úschovňa bicyklov, Bazén - vonkajší, Fitness, Sauna, Diskotéka, Kino, Divadlo, Zber húb
Kapacita:
7(+1)
Stravovanie:

Na každom z troch poschodí je kuchynka s varičom, chladničkou a mikrovlnkou. 

Pre skupiny nad 21 osôb poskytujeme donášku kontinentálnych raňajok.

Zemepisná šírka:
48.74346964401
Zemepisná dĺžka:
19.179639816284
Zviera:

Mapa lokalityCity Hotel SAD, turistická ubytovňa* City Hotel SAD, turistická ubytovňa* City Hotel SAD, v Banskej Bystrici ponúka izby s vlastnou kúpeľňou a WC. Naše ubytovacie zariadenie sa nachádza na východnom okraji Banskej Bystrice, neďaleko lyžiarskych a turistických stredísk. Hotel SAD, turistická ubytovňa*, je určený pre ľudí pracujúcich mimo domova, turistov, cestovateľov, obchodných cestujúcich, na krátke aj dlhodobé ubytovanie.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt