City Hotel
cena od

39 €

Akcie:

Ubytovanie Košice
Košice (okres) , Región / Kraj Košický región , Slovensko

Novopostavený City Hotel Košice sa nachádza na okraji širšieho centra mesta Košice. Svojim klientom garantuje špičkovú úroveň vybavenia a služieb.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Vodárenská 6, 04001 Košice
Recepcia:

Non-stop

Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

12 dvojlôžkových izieb (200 x 200) 2 apartmány 1 rodinná izba

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Klimatizácia, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Fitness, Minigolf, Biliard, Detské ihrisko, Divadlo, Vyhliadkové lety, Reštaurácia, Kaviareň, Záhrada, Grill
Kapacita:
8(+0)
Stravovanie:

City Caffe Košice - Reštaurácia Radi Vás privítame v nasej gastronomických zariadení s kaviarne City Caffe. V priestoroch hotela sa Nachádza štýlová reštaurácia s najmodernejším technickým vybavením a klimatizáciám, vhodná na organizaciam rodinných akcií, školení, firemných stretnutí, kultúrnych a spoločenských podujatí. City hotel Košice garantuje svojim klientom špičkové úroveň vybavením a SLUŽIEB na Vysokej úrovni. Znie to možno trochu paradoxne, ale len u nás Vám poskytneme viac, ako štandard cigaretového dymu košických barov. U nás Vám ponúkame jedinečná možnosť spraviť niečo pre svoje fyzické aj duševné Zdravie a okúsiť blahodárne účinky čistého kyslíka na vlastnom tele a to pomocou špeciálnych inhalátorov.

Zemepisná šírka:
48.7414995
Zemepisná dĺžka:
21.2547473
Zviera:
-

Mapa lokalityCity Hotel City Hotel Novopostavený City Hotel Košice sa nachádza na okraji širšieho centra mesta Košice. Svojim klientom garantuje špičkovú úroveň vybavenia a služieb.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt