CHALÚPKOVO
cena od

50 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovská Štiavnica
Ružomberok (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Vitajte na stránkach Chalúpkova. Naše štýlové drevenice s množstvom tradičných prvkov a krbom ponúkajú ubytovanie pre všetkých, čo hľadajú zruby, chaty či chalupy v krásnom prostredí Nízkych Tatier. Osada sa nachádza v obci Liptovská Štiavnica, neďaleko Thermal park Bešeňová (Gino Paradise), Skiparku Ružomberok a historickej obce Vlkolínec.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Chalupa
Adresa:
Drevenice 521, 03401 Liptovská Štiavnica
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Termálne kúpaliská:

V okolí sa nachádzajú tri významné termálne kúpaliská, aquaparky - Thermal Park Bešeňová (Gino Paradise), Tatralandia Liptovský Mikuláš a Aquacity Poprad.

Lyžiarske strediská:

V zime môžete využiť na oddych lyžiarske strediská. Moderné lyžiarske stredisko Ski Park Ružomberok a Ski Park Jasná - najväčšie stredisko na Slovensku, s najlepšími prírodnými predpokladmi na lyžovanie a snowboarding.

Popis izieb:

Chalúpkove máme na prenájom 10 rôznych typov dreveníc, rôznych veľkostí a pre rôzny počet osôb. Drevenice v štýle tradičnej liptovskej dediny zároveň poskytujú vysoký štandard ubytovania. Chaty sú luxusne zariadené, ubytovanie triedy *** a sú vhodné pre rodiny s deťmi.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Recepcia 24 hodín, Bazén - vnútorný, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Úschovňa lyží, Sauna, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Vináreň, Záhrada, Grill
Kapacita:
32(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.047708325494
Zemepisná dĺžka:
19.354748182456
Zviera:

Mapa lokalityCHALÚPKOVO CHALÚPKOVO Vitajte na stránkach Chalúpkova. Naše štýlové drevenice s množstvom tradičných prvkov a krbom ponúkajú ubytovanie pre všetkých, čo hľadajú zruby, chaty či chalupy v krásnom prostredí Nízkych Tatier. Osada sa nachádza v obci Liptovská Štiavnica, neďaleko Thermal park Bešeňová (Gino Paradise), Skiparku Ružomberok a historickej obce Vlkolínec.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt