Centrum SalvatorCentrum Salvator
Centrum Salvator

cena od

33 €

Akcie:

Ubytovanie Bratislava - Staré Mesto
Bratislava (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

Ubytovanie v Centre Salvator je vhodné pre všetkých hostí, ktorí hľadajú pokojné a cenovo dostupné ubytovanie priamo v centre Bratislavy ale zároveň aj v tichej lokalite. Centrum Salvator sa nachádza v areáli komplexu Kongregácie sestier Najsvätejšieho Spasiteľa, ktorého súčasťou je zároveň parkovisko, strážené kamerovým systémom. Veríme, že sa tu budete cítiť príjemne a pri ďalšej Vašej návšteve Bratislavy opäť radi využijete naše služby. Tešíme sa na Vás. V prípade záujmu o organizáciu seminárov, prednášok či konferencií, môžete využiť jednu veľkú konferenčnú sálu, resp. 4 menšie konferenčné sály, ktoré sú súčasťou objektu.

X

Galéria obrázkov

 • Centrum Salvator
 • Centrum Salvator
 • Centrum Salvator
 • Centrum Salvator
 • Centrum Salvator
 • Centrum Salvator
 • Centrum Salvator
 • Centrum Salvator
 • Centrum Salvator
 • Centrum Salvator
 • Centrum Salvator
 • Centrum Salvator
 • Centrum Salvator
 • Centrum Salvator


Detailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Jakubovo námestie 4, 811 09 Bratislava - Staré Mesto
Recepcia:
12 hodinová recepcia otvorená každý deň (08:30 – 21:00)
Dostupnosť:
Centrum Salvator sa nachádza priamo v centre Bratislavy - v mestskej časti Staré Mesto, vo veľmi tichej lokalite Jakubovho námestia, vo vzdialenosti len 5 minút pešej chôdze od autobusovej stanice ako aj obľúbeného nákupného centra Eurovea a 10 minút pešo od Hlavného mámestia.
Okolie:
-
Popis izieb:
Celoročne Vám Centrum Salvator ponúka príjemné ubytovanie v svojich 20 izbách a jednom apartmáne, ktoré disponujú spolu celkovou kapacitou 45 lôžok (vrátane prísteliek). Vítaní sú u nás tak jednotlivci, skupiny priateľov, rodiny s deťmi ako aj pútnické skupiny. Všetky izby sú novo zrekonštruované a veľmi tiché. K dispozícii je Vám tu 14 jednolôžkových izieb s možnosťou využitia jednej prístelky, 3 dvojlôžkové a 3 trojlôžkové izby. Pre hostí preferujúcich apartmánové ubytovanie máme v našej ponuke rovnako jeden 2-lôžkový apartmán, ktorý je okrem spálne s manželskou posteľou tvorený aj príjemnou obývacou miestnosťou s posedením. Každá izba ako aj apartmán disponujú vždy vlastnou kúpeľňou s toaletou. Využívať tu môžete aj WiFi pripojenie na internet (WiFi signálom sú pokryté všetky vnútorné priestory objektu). Rodinám s malými deťmi vieme na požiadanie poskytnúť detskú postieľku. Všetkým ubytovaným hosťom sú tu zároveň k dispozícii meditačné priestory, kaplnka ako aj dve plne vybavené kuchynky s možnosťou prípravy jednoduchších jedál a občerstvenia.
Exteriér:
-
Kapacita:
45(+0)
Stravovanie:
K ubytovaniu si u nás môžete objednať aj celodenné stravovanie (vo forme raňajok - švédske stoly, obedov a večerí), ktoré Vám bude servírované v spoločných priestoroch jedálne.
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
48.143767
Zemepisná dĺžka:
17.120393
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map

Ubytovanie aktualizované dňa 19.10.2016

Centrum Salvator Centrum Salvator Ubytovanie v Centre Salvator je vhodné pre všetkých hostí, ktorí hľadajú pokojné a cenovo dostupné ubytovanie priamo v centre Bratislavy ale zároveň aj v tichej lokalite. Centrum Salvator sa nachádza v areáli komplexu Kongregácie sestier Najsvätejšieho Spasiteľa, ktorého súčasťou je zároveň parkovisko, strážené kamerovým systémom. Veríme, že sa tu budete cítiť príjemne a pri ďalšej Vašej návšteve Bratislavy opäť radi využijete naše služby. Tešíme sa na Vás. V prípade záujmu o organizáciu seminárov, prednášok či konferencií, môžete využiť jednu veľkú konferenčnú sálu, resp. 4 menšie konferenčné sály, ktoré sú súčasťou objektu.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt