Apartments Club Telgárt ***
cena od

50 €

Akcie:

Ubytovanie Telgárt
Brezno (okres) , Región / Kraj Horehronie , Slovensko

Klubové zariadenie Apartments Club Telgárt *** sa nachádza v pokojnej Horehronskej obci Telgárt s veľkolepým výhľadom na Kráľovu hoľu. Leží na rozhraní troch národných parkov -Nízkych Tatier, Muránskej planiny a Slovenského raja. Nadmorská výška, ako aj zloženie ovzdušia, ktoré sú dané prírodnými podmienkami v Telgárte pozitívne napomáhajú pri liečbe dýchacích ciest, zvané ako klimatické kúpele. Naše novovybudované zariadenie osloví každého, kto hľadá pohodlie, eleganciu a súkromie v podhorskom klimatickom prostredí. Ubytovanie v našom zariadnení ponúkame pre 30 osôb v priamo susediacich objektoch Apartmánoch Stella*** a Prázdninovom dome*** s dvomi bytmi. Máte tu možnosť využiť novovybudované Wellness relax centrum s wellness relax kúpeľmi a saunami. V rámci kúpeľnej koncepcie ako dokonalý relax našim hosťom ponúkame prírodnú liečbu formou chromoterapie špičkovou hyromasážnou vírivkou Hot Spring Envoy s voliteľným nastavením masážnych terapií, ktoré sa plne vyrovnajú klasickej masáži. Zariadenie je ideálne pre rodiny s deťmi,ktoré môžu svoj voľný čas využiť nielen na prechádzky v prírode, ale aj pre celoročné poznávanie atraktivít okolia a národných parkov. V zime v neďalekom lyžiarskom stredisku Ski Telgárt môžete zažiť príjemnú a kvalitnú lyžovačku. Apartments Club Telgárt *** ponúka svoje kvalitné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby pre firemné team buildingové akcie a školenia s kapacitou do 20 osôb. K dispozícií je moderne vybavený zasadací priestor s kvalitným interaktívnym systémom.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Rekreačné zariadenie
Adresa:
202, 97673 Telgárt
Recepcia:

Apartments Club Telgárt ***

TPrevádzkové hodiny -ubytovanie a stravovanie

Pondelok -Nedeľa   7,00-20,00

Wellness relax centrum Telgárt

Prevádzkové hodiny

Pondelok -Nedeľa   10,00 - 22,00

Dostupnosť:
-
Okolie:

Obec Telgárt leží vo výške 890 m n. m. a je situovaná na rozhraní troch národných parkov –Nízkych Tatier, Muránskej planiny a Slovenského raja. V cestnej vzdialenosti do 1,5 km od apartmánov sa nachádzajú známe atraktivity (Telgártsky viadukt, Meándre Hrona, meteorologická stanica), ako aj lyžiarske stredisko Ski Telgárt, ako vstupná brána do Slovenského raja.

Popis izieb:

APARTMÁNY STELLA ***

Apartmán Deluxe č.31

rozloha podkrovného apartmánu 60 m2 dve spálne (3 lôžková spálňa a 2 lôžková spálňa)  obývacia miestnosť s kuchynskou linkou a stavanými spotrebičmi, jedálenský stôl a kožená sedacia súprava, vlastné hygienické zariadenie (WC, sprcha) vhodný maximálne pre 7 osôb (5 stálych lôžok a 2 príležitostné lôžka)

 Apartmán Standard č.32

rozloha podkrovného apartmánu 56 m2 jedna spálňa (4 lôžková) obývacia miestnosť s kuchynskou linkou a stavanými spotrebičmi, jedálenský stôl a čalúnená rozkladacia sedacia súprava (2 lôžka) vlastné hygienické zariadenie (WC, sprcha) vhodný maximálne pre 6 osôb

 Štúdio Deluxe č. 22

rozloha štúdia 23 m2 izba (2 lôžková) s dvoma samostatnými posteľami a kuchynskou linkou so stavanými spotrebičmi, jedálenský stôl a čalúnená rozkladacia sedacia súprava (1 lôžko) vlastné hygienické zariadenie (WC, sprcha) vhodné maximálne pre 3 osoby

Základné vybavenie apartmánov/štúdia:

       Satelitná TV a rozhlas, štruktúrovaná kabeláž a bezplatné WIFI pripojenie, kuchynská časť s umývacím drezom a vstavanými spotrebičmi (keramická dvojplatnička, chladnička,          mikrovlnná rúra, kanvica, kuchynský riad, stolový porcelán, príbory)

Izba č.23

rozloha izby 21 m2 izba (3 lôžková) s dvoma samostatnými posteľami a výsuvnou posteľou vlastné hygienické zariadenie (WC, sprcha) možnosť priameho výstupu z izby na balkón. vhodné maximálne pre 3 osoby

Základné vybavenie izby:

        Satelitná TV a rozhlas, štruktúrovaná kabeláž a bezplatné WIFI pripojenie.

PRÁZDNINOVÝ DOM TELGÁRT***

Prázdninový byt „A“ apartmánového typu

rozloha dvojpodlažného bytu 97 m2 dve spálne (2 lôžková) a (4 lôžková) s dvoma vysúvacími posteľami, samostatné dve hygienické zariadenia (WC, sprcha/vaňa) na obidvoch podlažiach obývacia miestnosť s jedálenským stolom, krbom a rozkladacou sedacou súpravou (2 príležitostné lôžka) samostatne vybavená kuchyňa s kuchynskou linkou priamy vstup na logiu vhodný maximálne pre 8 osôb (6 stálych lôžok a 2 príležitostné lôžka)

Základné vybavenie prázdninového bytu:

       Satelitná TV a rozhlas, štruktúrovaná kabeláž a bezplatné WIFI pripojenie, kuchynská časť s umývacím drezom a vstavanými spotrebičmi (keramická varná doska 4 platňová              s multifunkčnou rúrou, vstavaná umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, kanvica, kuchynský riad, stolový porcelán, príbory)

Prázdninový byt „B“

rozloha dvojpodlažného bytu 90 m2 jedna spálňa na prízemí (2 lôžka) s priamym vstupom do hygienického zariadenia (WC, sprcha) dve spálne (2 lôžková) a (3 lôžková) s hygienickým zariadením (WC, sprcha) na druhom podlaží samostatné hygienické zariadenie na prvom podlaží (vaňa, sprcha) obývacia miestnosť s jedálenským stolom a kuchynskou linkou krb vhodný maximálne pre 7 osôb

Základné vybavenie prázdninového bytu:

       Satelitná TV a rozhlas, štruktúrovaná kabeláž a bezplatné WIFI pripojenie, kuchynská časť s umývacím drezom a vstavanými spotrebičmi (keramická dvojplatnička, vstavaná              umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, kanvica, kuchynský riad, stolový porcelán, príbory) 

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Pranie prádla, Izbová služba, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Úschovňa lyží, Sauna, Zber húb, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Para, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Kaviareň, Záhrada, Grill
Kapacita:
26(+5)
Stravovanie:

Na požiadanie návštevníkov je súčasťou ponuky služieb aj podávanie raňajok, prípadne polpenzie/penzie.

Zemepisná šírka:
48.851397032662
Zemepisná dĺžka:
20.186233959772
Zviera:
-

Mapa lokalityApartments Club Telgárt *** Apartments Club Telgárt *** Klubové zariadenie Apartments Club Telgárt *** sa nachádza v pokojnej Horehronskej obci Telgárt s veľkolepým výhľadom na Kráľovu hoľu. Leží na rozhraní troch národných parkov -Nízkych Tatier, Muránskej planiny a Slovenského raja. Nadmorská výška, ako aj zloženie ovzdušia, ktoré sú dané prírodnými podmienkami v Telgárte pozitívne napomáhajú pri liečbe dýchacích ciest, zvané ako klimatické kúpele. Naše novovybudované zariadenie osloví každého, kto hľadá pohodlie, eleganciu a súkromie v podhorskom klimatickom prostredí. Ubytovanie v našom zariadnení ponúkame pre 30 osôb v priamo susediacich objektoch Apartmánoch Stella*** a Prázdninovom dome*** s dvomi bytmi. Máte tu možnosť využiť novovybudované Wellness relax centrum s wellness relax kúpeľmi a saunami. V rámci kúpeľnej koncepcie ako dokonalý relax našim hosťom ponúkame prírodnú liečbu formou chromoterapie špičkovou hyromasážnou vírivkou Hot Spring Envoy s voliteľným nastavením masážnych terapií, ktoré sa plne vyrovnajú klasickej masáži. Zariadenie je ideálne pre rodiny s deťmi,ktoré môžu svoj voľný čas využiť nielen na prechádzky v prírode, ale aj pre celoročné poznávanie atraktivít okolia a národných parkov. V zime v neďalekom lyžiarskom stredisku Ski Telgárt môžete zažiť príjemnú a kvalitnú lyžovačku. Apartments Club Telgárt *** ponúka svoje kvalitné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby pre firemné team buildingové akcie a školenia s kapacitou do 20 osôb. K dispozícií je moderne vybavený zasadací priestor s kvalitným interaktívnym systémom.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt