Apartmány VIP Bešeňová
cena od

30 €

Akcie:

Ubytovanie Bešeňová
Ružomberok (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Apartmány sa nachádzaju v centre turisticky atraktívneho regiónu Liptov v obci Liptovský Michal vzdialenej 300m od obce Bešeňová, 9 km od Ružomberka a 17 km do Liptovského Mikuláša. Návštevníkom odporúčame osviežujúci pobyt v termálnom kúpalisku Thermal PARK Bešeňováa v zime kombináciu s lyžovačkou v stredisku JASNÁ v Demänovskej Doline alebo v lyžiarskom stredisku Skipark Ružomberok. Návštevník má možnosť využiť ďalšie známe lyžiarske strediská na Liptove a Orave, prípadne Donovaly. Radi Vám poradíme pri výbere ako stráviť Vašu dovolenku.

X

Galéria obrázkov

  • K dispozici kola.


Detailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Liptovský Michal 81, 03483 Bešeňová
Recepcia:

Nástup na pobyt a hodinu odchodu je možné dohodnuť individuálne vopred.
Štandardný nástup je 14:00 - 18:00.
Štandardný odchod do 10:00.
V apartmáne nie je k dipozícií 24 hod. služba, preto je potrebné iný čas príchodu a odchodu oznámiť telefonicky alebo SMS.

Dostupnosť:

Smer Žilina – Martin – Ružomberok – Poprad. Na začiatku diaľnice Ružomberok – Liptovský Mikuláš, za benzínovou pumpou SLOVNAFT, prvá výpadovka, odbočíte doprava na smer BEŠEŇOVÁ. Neskôr odbočíte na odbočke doľava na BEŠEŇOVÚ – termálne kúpalisko a už po pravej strane uvidíte obec Liptovský Michal, takže odbočíte doprava a hneď znova doprava. Je to prvá ulica a dom má číslo 81 s výraznou červenou strechou – predposledný dom na ulici.

Okolie:

Náš kraj ponúka bohaté možnosti v zime aj v lete. Je tu nespočetné množstvo prekrásnych horských túr, možnosti kúpania, surfingu, vyhliadkové plavby, vodné športy. Oplatí sa pozrieť aj historické a kultúrne pamiatky, vyhľadávané sú aj liptovské jaskyne. Máte možnosť vyskúšať si netradičné športy ako paragliding, rafting, návšteva neprístupných jaskýň a ďalšie možnosti. Ak Vám to nebude stačiť môžeme Vám zabezpečiť celodenný výlet po SLOVENSKU: spomenieme výlet do Levoče, Bojníc, na Spišský hrad, Oravský hrad a hrad Strečno, poprípade výlet do Tatier a ďalšie ponuky. Veľmi radi Vám pomôžeme zorganizovať Váš pobyt.

Popis izieb:

Veľký apartmán č.1

2 spálne, 2 kúpelky s WC, obývačka, kuchyňa, terasa. Vhodný pre 4 dospelé a 4 deti. 
K dispozícii je plne vybavené kuchyňa: chladnička, mraznička, mikrovlnka, elektrický sporák, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, riady, poháre, hrnce ... 
V obývačke TV, SAT (CS link) a domáce kino.

 

Malý apartmán č.2:

spálňa, kuchyňa, sprcha, WC. Otpimálny 2 dospelé osoby + 2 deti.
Kuchynka: chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, elektrický sporák, rýchlovarná kanvica, riady, poháre, hrnce ... 
LCD, satelit (CS link) a DVD.

Apartmán 3

2 spálne, kúpelka s WC, obývačka, kuchyňa, balkón. Doporučujeme pre 4 dospelých a 2 deti. 
V kuchyni je umyvačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, elektrický sporák, elektrícka rúra, rýchlovarná kanvica, riady, poháre, hrnce ... 
V obývačke LCD, satelit (CS link) domáce kino.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Informačná služba, Pranie prádla, Domáci maznáčikovia - malí, Požičovňa DVD, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Cateringové služby, Sprievodca, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Úschovňa bicyklov, Internetový kútik, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Bowling, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Minigolf, Požičovňa bicyklov, Biliard, Požičovňa športového náradia, Golfový trenažér, Potápanie, Strelnica, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Nočný klub, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Lov, Rybolov, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Kaviareň, Záhrada, Lobby bar, Grill
Kapacita:
18(+2)
Stravovanie:

Reštaurácie v obci Bešeňová: Hotel SUMMIT s reštauráciou 300m od domu, penzión FONTANA 500m, PIZZERIA cca 700m, reštaurácia v Hoteli THERMAL v areáli termálneho kúpaliska 900m, donáškova služba. Individuálne – možnosť prípravy stravy v plne vybavenej kuchyni. Predajňa potravín 100m od domu.

Zemepisná šírka:
49.09573317176
Zemepisná dĺžka:
19.433827400208
Zviera:

Mapa lokalityApartmány VIP Bešeňová Apartmány VIP Bešeňová Apartmány sa nachádzaju v centre turisticky atraktívneho regiónu Liptov v obci Liptovský Michal vzdialenej 300m od obce Bešeňová, 9 km od Ružomberka a 17 km do Liptovského Mikuláša. Návštevníkom odporúčame osviežujúci pobyt v termálnom kúpalisku Thermal PARK Bešeňováa v zime kombináciu s lyžovačkou v stredisku JASNÁ v Demänovskej Doline alebo v lyžiarskom stredisku Skipark Ružomberok. Návštevník má možnosť využiť ďalšie známe lyžiarske strediská na Liptove a Orave, prípadne Donovaly. Radi Vám poradíme pri výbere ako stráviť Vašu dovolenku.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt