Apartmany Hujer
cena od

40 €

Akcie:

Ubytovanie Bojnice
Prievidza (okres) , Región / Kraj Horná Nitra , Slovensko

Penzion Hujer v Bojniciách sa nachádza v historickom centre mesta, v blízkosti Bojnického zámku a Zoologickej záhrady Bojnice. Ponuka ubytovanie v 5 dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky a v apartmáne.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Hviezdoslavova ul. 15, 97201 Bojnice
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Súčasťou každej izby je plne vybavená kuchynka s riadom, elektrická dvojplatnička, chladnička, varná kanvica, mikrovlnka, TV so satelitom, Wi-Fi internet a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.

Exteriér:
Informačná služba, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Lyžiarsky vlek, Minigolf, Golf, Sauna, Zber húb, Jazda na koni, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Záhrada, Grill
Kapacita:
13(+2)
Stravovanie:

Stravovanie v Pensione Hujer Bojnice je zabezpečené v Bojnickej reštaurácii, ktorá sa nachádza necelých 300 metrov od Pensionu Hujer. Stravovanie je poskytované podľa dohody. Bojnická reštaurácia ponúka aj pochúťky tradičnej kuchyne, denné menu a pizzu, ktorá má syrom plnené okraje.

Hostia ubytovaní v Pensione Hujer majú zľavu 10% na stravu. Zľava sa nevzťahuje na obedové menu.

Zemepisná šírka:
48.7811392
Zemepisná dĺžka:
18.5809608
Zviera:
-

Mapa lokalityApartmany Hujer Apartmany Hujer Penzion Hujer v Bojniciách sa nachádza v historickom centre mesta, v blízkosti Bojnického zámku a Zoologickej záhrady Bojnice. Ponuka ubytovanie v 5 dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky a v apartmáne.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt