Apartmánový hotel City Residence
cena od

69 €

Akcie:

Ubytovanie Košice
Košice (okres) , Región / Kraj Košický región , Slovensko

Apartmánový hotel City Residence *** sa nachádza len niekoľko metrov od pešej zóny v historickom jadre Košíc. Ponúka ubytovanie v siedmych moderne zariadených apartmánoch s kuchynkou a klimatizáciou. Samozrejmosťou je prístup na internet v celom hoteli a vyhradené parkovisko. V cene ubytovania sú raňajky servírované priamo vo Vašom apartmáne.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Bačíková 18, 04001 Košice
Recepcia:

24 hod.

Dostupnosť:

Autobusová a železničná stanica 1km. Letisko 8km. Možnosť objednať si hotelové taxi. Pre členov VIP klubu je dovoz a odvoz do hotela grátis.

Okolie:

Metropola východu je vďaka svojej polohe a možnostiam ideálnym miestom pre absolvovanie náročných individuálnych, alebo pohodlných rodinných výletov v atraktívnom okolí. Obľúbenou lokalitou návštevníkov je napríklad údolie Čermeľského potoka s najväčším lesoparkom Košíc a tamojšou detskou železnicou, ktorej konečnou zastávkou je výletné stredisko Alpinka. Vyhľadávanou atrakciou mesta je aj zoologická záhrada, ktorá je najväčšou v strednej Európe. Nachádza sa v časti Kavečany, kde si môžete vyskúšať svoj adrenalín na sánkárskej – toboganovej dráhe. Zaujímavosťou tamojšieho okolia je aj populárna vyhliadková veža, z ktorej môžete uvidieť mesto Košice ako na dlani. Európskou raritou je studený gejzír v Herľanoch, ktorý sa oplatí vidieť. Rovnako aj niekoľko kilometrov vzdialená gemerská oblasť s hradom Krásna Hôrka i kaštieľom Betliar.

Popis izieb:

Každý z ôsmych apartmánov pozostáva z obývacej miestnosti, spálne, priestrannej kúpelne a komplet zariadeného kuchynského kútika.Vybavenosť izieb: internetové pripojenie, TV a satelitné programy, DVD prehrávač, telefón, rádio, klimatizácia, žehlička a žehliaca doska, kuchynské spotrebiče, občerstvenie, trezor.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Informačná služba, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Požičovňa DVD, Klimatizácia, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Hotelový transport, Taxi, Úschovňa bicyklov, Zmenáreň, Fitness, Tenisová hala, Diskotéka, Kino, Divadlo, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Snack bar, Grill
Kapacita:
8(+0)
Stravovanie:

V kaviarni City Residence, si môžete pochutnať na výbornej talianske káve Dolce Arrabica - Carraro Caffe, ako aj na širokom sortimente značkových vín, nápojov, horúcich čokolád a 48 druhov čaju. V areáli hotela môžete využiť služby reštaurácie, ktorá ponúka široký výber jedál domácej a medzinárodnej proveniencie. V blízkosti hotela sa nachádza široké spektrum reštaurácii rôzneho zamerania.

Zemepisná šírka:
48.725467792843
Zemepisná dĺžka:
21.251420974731
Zviera:

Mapa lokalityApartmánový hotel City Residence Apartmánový hotel City Residence Apartmánový hotel City Residence *** sa nachádza len niekoľko metrov od pešej zóny v historickom jadre Košíc. Ponúka ubytovanie v siedmych moderne zariadených apartmánoch s kuchynkou a klimatizáciou. Samozrejmosťou je prístup na internet v celom hoteli a vyhradené parkovisko. V cene ubytovania sú raňajky servírované priamo vo Vašom apartmáne.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt