Apartmánový hotel City Residence
cena od

69 €

Akcie:

Ubytovanie Košice
Košice (okres) , Región / Kraj Košický región , Slovensko

Apartmánový hotel City Residence *** sa nachádza len niekoľko metrov od pešej zóny v historickom jadre Košíc. Ponúka ubytovanie v siedmych moderne zariadených apartmánoch s kuchynkou a klimatizáciou. Samozrejmosťou je prístup na internet v celom hoteli a vyhradené parkovisko. V cene ubytovania sú raňajky servírované priamo vo Vašom apartmáne.

X

Galéria obrázkov

 • Apartmán - spálňa
 • Apartmán - spálňa
 • Apartmán - kuchyňa
 • Apartmán - obyvacia miestnosť
 • Spálňa
 • Obývačka
 • Obývačka
 • Občerstvenie na privítanie
 • Kuchyňa
 • Apartmán - kúpelňa
 • Kúpelňa


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Bačíková 18, 04001 Košice
Recepcia:

24 hod.

Dostupnosť:

Autobusová a železničná stanica 1km. Letisko 8km. Možnosť objednať si hotelové taxi. Pre členov VIP klubu je dovoz a odvoz do hotela grátis.

Okolie:

Metropola východu je vďaka svojej polohe a možnostiam ideálnym miestom pre absolvovanie náročných individuálnych, alebo pohodlných rodinných výletov v atraktívnom okolí. Obľúbenou lokalitou návštevníkov je napríklad údolie Čermeľského potoka s najväčším lesoparkom Košíc a tamojšou detskou železnicou, ktorej konečnou zastávkou je výletné stredisko Alpinka. Vyhľadávanou atrakciou mesta je aj zoologická záhrada, ktorá je najväčšou v strednej Európe. Nachádza sa v časti Kavečany, kde si môžete vyskúšať svoj adrenalín na sánkárskej – toboganovej dráhe. Zaujímavosťou tamojšieho okolia je aj populárna vyhliadková veža, z ktorej môžete uvidieť mesto Košice ako na dlani. Európskou raritou je studený gejzír v Herľanoch, ktorý sa oplatí vidieť. Rovnako aj niekoľko kilometrov vzdialená gemerská oblasť s hradom Krásna Hôrka i kaštieľom Betliar.

Popis izieb:

Každý z ôsmych apartmánov pozostáva z obývacej miestnosti, spálne, priestrannej kúpelne a komplet zariadeného kuchynského kútika.Vybavenosť izieb: internetové pripojenie, TV a satelitné programy, DVD prehrávač, telefón, rádio, klimatizácia, žehlička a žehliaca doska, kuchynské spotrebiče, občerstvenie, trezor.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Klimatizácia, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Taxi, Sauna, Diskotéka, Divadlo, Whirlpool, Bar, Kaviareň, Grill
Kapacita:
8(+0)
Stravovanie:

V kaviarni City Residence, si môžete pochutnať na výbornej talianske káve Dolce Arrabica - Carraro Caffe, ako aj na širokom sortimente značkových vín, nápojov, horúcich čokolád a 48 druhov čaju. V areáli hotela môžete využiť služby reštaurácie, ktorá ponúka široký výber jedál domácej a medzinárodnej proveniencie. V blízkosti hotela sa nachádza široké spektrum reštaurácii rôzneho zamerania.

Zemepisná šírka:
48.725467792843
Zemepisná dĺžka:
21.251420974731
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Apartmánový hotel City Residence Apartmánový hotel City Residence Apartmánový hotel City Residence *** sa nachádza len niekoľko metrov od pešej zóny v historickom jadre Košíc. Ponúka ubytovanie v siedmych moderne zariadených apartmánoch s kuchynkou a klimatizáciou. Samozrejmosťou je prístup na internet v celom hoteli a vyhradené parkovisko. V cene ubytovania sú raňajky servírované priamo vo Vašom apartmáne.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt